Baza firm - Kartuzy

katalog firm

Katalog firm Kartuzy

FLIZE GRES sp. z o.o.

W przypadku, kiedy pragniesz zmienić swój dom nie do poznania, powinieneś skorzystać właśnie z naszej oferty. Lampy do salonu są ostatnimi czasy coraz częściej jednym z podstawowych dodatków, który wpływa na wizerunek pomieszczania.


MARKOP Marek Patelczyk

Wytaczanie otworów u klienta jest naszą flagową propozycją oraz właśnie z tego słyniemy. Na rynku nie mamy zbyt wielkiej konkurencji, która świadczy podobne usługi do nas. Sensem naszego istnienia są głównie nasi klienci.


PPHU KENDI IWONA DAMPS

W naszej propozycji można znaleźć głównie kubki z przeróżnymi nadrukami. Naszym najbardziej chodliwym produktem są te z nadrukowanymi imionami – zarówno damskimi i męskimi.


F.H.U. "MARDOM" MAREK MŁYŃSKI

Potrzebujesz odpowiedniej pomocy przy budowie? Świetnie trafiłeś! Firma budowlana Gdańsk to właśnie my.W naszej ofercie można znaleźć bogatą gamę usług budowlanych.


ARTILIO KORNELIA BACH

Zaprezentowana na tej stronie pracownia to miejsce, w którym działamy precyzyjnie, żebyśmy mogli tworzyć absolutnie wyjątkowe dodatki. Elementem, który napędza nas do działania jest zamiłowanie do wyjątkowych rzeczy.


MEBLE BRZESKI DARIUSZ BRZESKI

Nasza marka dostarcza profesjonalne, efektowne, doskonałe pod kątem jakości fronty meblowe. Jesteśmy wyspecjalizowani we frontach MDF, które wyróżnia bardzo duży poziom oryginalności. Mamy fronty z elementami drewnianymi, fornirowanymi i innymi.


Centrum Finansów PAMA Magdalena Patelczyk

Nasze centrum obsługi finansów to wyjątkowe miejsce, które jest tworzone przez ludzi z doświadczeniem i pasją. Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu różnych problemów. Wiemy jak łatwo o pogubienie się w dzisiejszym świecie rozwiązań i produktów finansowych.


USŁUGI KSIĘGOWE TAX SAFE JOANNA STENKA

Nasza firma księgowa dostarcza profesjonalne w każdym zakresie usługi, w zakresie kompleksowo realizowanej księgowości dla firm i przedsiębiorstw. Działamy z klientami aktywnymi w wielu różnych branżach.


GETGRINGO Joanna Wendt

Na wachlarz asortymentu prowadzonego przez nas internetowego sklepu składają się naprawdę wyjątkowe, tworzone ręcznie produkty do pokoi dziecięcych. Nastawiamy się przede wszystkim na na możliwie najwyższą jakość, jeśli chodzi o materiały.


Marek Patelczyk

Założona przez nas firma oferuje profesjonalne usługi przy użyciu mobilnej wytaczarki. Zajmujemy się w stopniu nadrzędnym naprawą – tulejowaniem gniazd w koparkach. Naprawiamy gniazda w ramionach i łyżkach, dodatkowo – w szybkozłączach i siłownikach.


MAREK BULCZAK Folwark ŃEMINO Usługi Agroturystyczne

Nasz obiekt o charakterze noclegowym jest wyjątkowy, nie tylko ze względu na swoje malownicze otoczenie. Doskonałe gospodarstwo, konna stadnina, pałacowy dwór, a także staw rybny.


PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "AREX"

Witamy na naszej stronie. Jesteśmy firmą mającą swoją siedzibę na terenie Kartuz, która dostarcza zróżnicowane, profesjonalne rozwiązania.


Centrum Finansów PAMA Magdalena Patelczyk

Nasze centrum z finansowymi usługami posiada mnóstwo propozycji dla Ciebie. Niezależnie od tego czy poszukujesz czegoś dla firmy, czy też jako osoba prywatna. Znajomość rynku oraz doświadczenie daje nam szansę by przedstawić bardzo elastyczną ofertę.


Hydraulik-Kaszuby Zdzisław Stolc

Całkowicie profesjonalne usługi, jeśli chodzi o hydraulikę. Realizujemy nasze działania w sposób bardzo kompleksowy z troską o najwyższy wymiar jakości i bezpieczeństwo prac.


F.H.U. MARDOM ALINA MŁYŃSKA

Prowadzona przez nas firma to usługi budowlane, które opierają się na bardzo dużym doświadczeniu. Stuprocentowy wachlarz realizacji – domy w zabudowie jednorodzinnej, biura.


Usługi kominiarskie i Budowlane

Czyszczenia, Przeglądy, Opinie, Odbiory - Montaż wkładów kominowych.


PPU MORAD Sp. z o.o.

Producent stolarki ognioodpornej oraz okien, drzwi i fasad z PCV, ALU i STALI.


MUR DOM Witold Szreder

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa, począwszy od modernizacji i remontów a skończywszy na stawianiu nowych obiektów.


Pensjonat Nad Jeziorem LAKESIDE - Imprezy okolicznosciowe

Organizacja i obsluga imprez okolicznosciowych - chrzciny, imieniny, urodziny, rocznice, komunie


Sklep meblowy Miłosz Kartuzy (Kaszuby)

Sklep meblowy Miłosz Kartuzy ul. Kościerska 13, 20 lat doświadczenia, własna produkcja


Systemy Wodooszczędne Wagner

Firma Systemy Wodooszczędne WAGNER oferuje Państwu najlepsze urządzenia umożliwiające oszczędzanie w


"KOMINIARZ" Zakład Usług Kominiarskich Andrzej Grzenkowicz

Wykonujemy usługi kominiarskie oraz pokrewnokominiarskie.


centrum turystyczno konferencyjne Korman

jesteśmy obiektem świadczącym usługi noclegowe