Baza firm - Inowrocław

katalog firm

Katalog firm Inowrocław

Fabryka Wnętrz

Wrocławska Fabryka Wnętrz świadczy usługi tworzenia projektów i aranżacji wnętrz. Tworzymy projekty wykończenia pomieszczeń prywatnych oraz budynków instytucji publicznych.


The Rose

Sklep internetowy The Rose w swojej ofercie ma kosmetyki rosyjskie, które doskonale oddziałowują na nasz ciało jak i również na samopoczucie. Są one bezpośrednio od bułgarskich producentów. Tworzy się je z róży damasceńskiej.


BENI-MED Gabinet Rehabilitacyjny

Oferta naszych gabinetów to między innymi masaż leczniczy, który doprowadza do redukcji napięcia mięśniowego. Poza tym, do wyboru są jeszcze masaże relaksacyjne i inne zabiegi, taki jak na przykład laseroterapia. Ceny u nas są korzystne, więc zapraszamy.


Tuodszkodowania

Nasza kancelaria istnieje na rynku od 14 lat. Pomagamy swoim klientom otrzymać odszkodowania od różnych wypadków, komunikacyjnych, w pracy, po wypadkowe. Oraz wielu innych.


AIF Kancelaria

Wypadek? Oc proponuje zbyt mała sumę odszkodowania? Szkoda nerwów na zapas, AIF z Wrocławia zajmie się dla Ciebie uzyskaniem adekwatnego uzyskania odszkodowania do szkody.


Okna Rolety

Sprzedajemy okna, rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne a również dużo innych towarów, które sprawdzą się w każdym domu, mieszkaniu lub biurze.


BABYVITAL

BABYVITAL jest umiejscowieniem, w którym będziesz mogła jako mamunia odczytać bardzo interesujące, jak i pożyteczne treści. Miedzy innymi dowiesz się o popularnych trendach modowych dla dzieci.


Transgruz

Nagromadzone śmieci to nic przyjemnego, a często przy poważniejszych czynnościach budowlanych albo remontowych ich wywiezienie stanie się konieczne. My gwarantujemy jednak profesjonalny wywóz gruzu Głogów i Polkowice, również tych domowych.


PHU Cort Folie

Firma Cort folie powstała 14 lutego 2007 roku. Od tego czasu położyliśmy prawie 1 kilometr folii okienych różnego rodzaju.


Odpadex

Gromadzące się śmieci to żadna przyjemność, a zazwyczaj przy większych robotach budowlanych czy remontowych ich wywiezienie będzie koniecznością. My zapewniamy jednak szybki wywóz gruzu Głogów i Polkowice, także tych domowych.


MaxGruzli

Zbierające się śmieci to żadna przyjemność, a najczęściej przy poważniejszych pracach budowlanych bądź remontowych ich wywiezienie będzie obowiązkiem. My oferujemy jednak profesjonalny wywóz gruzu Głogów i Polkowice, również tych komunalnych.


Biuro Tłumaczeń i Usług Informatycznych "Profino"

"Profino" - biuro tłumaczeń i agencja reklamy, specjalizujemy się w tłumaczeniach, tłumaczeniach przysięgłych, telefonicznych a wszystko to we wszystkich językach świata ! (no prawie ;))


Firma Wielobranżowa \"HIT\" Adrian Bernacki

Przeprowadzamy naprawy, montaże i demontaże kabin prysznicowych, kabin parowych, kabin i wanien z systemami hydromasażu.Poszukujesz części do kabin polskich lub azjatyckich producentów? U Nas również


Inchem Polska

Zajmujemy się dystrybucją środków czystości - naszymi podstawowymi produktami są wyroby francuskiej firmy SODEL, ponadto w ofercie znajdują się produkty takich firm jak ECOLAB, TORK, KATRIN.


Rekpol-Bis

Rekpol-Bis: Przezwajanie silników elektrycznych i wyważanie dynamiczne. Wyjątkowo atrakcyjna oferta.


Księgarnia Ekonomiczno-Prawnicza AKEN

Księgarnia oferuje fachową literaturę, wydawnictwa, książki i leksykony z różnych dziedzin.


BHP Konsult

Doradztwo BHP, szkolenia BHP, pierwsza pomoc, HACCP, Instrukcje p.poż, wdrażanie systemów zarządzania ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001


USŁUGI FOTOGRAFICZNE Fotoreportaż Plener Inowrocław Gniewkowo Kruszwica

Oferujemy Państwu usługi fotografowania (fotoreportaż, fotografia plenerowa) ze ślubów, wesel, chrzcin i innych imprez okolicznościowych. Solidnie i za przystępną cenę.


Anagram Sebastian Budzyński

Firma Anagram oferuje bogaty wybór artykułów stemplarskich firmy Trodat oraz Wagraf w atrakcyjnych cenach.


Quelo - internetowy sklep oświetleniowy

Sklep internetowy z oświetleniem. Oferujemy lampy pokojowe, ogrodowe, przemysłowe, łazienkowe, kuchenne, dziecięce, orientalne, źródła światła. Plafony, kinkiety, oczka stropowe i wiele innych .


ADIS sklep z odzieżą męską

sprzedażdetaliczna modnej odzieży męskie i młodzieżowej firm takich jak Mondo ,Repablo,Lagos


INENERGIA Maciej Szubarga

Profesjonalny wykonawca robót elektrycznych i energetycznych.


dimension

Strony internetowe, sklepy online, logotypy, wizytowki, foldery


Schody-Czapnik Zakład stolarsko-posadzkarski

Zakład stolarski Piotr Czapnik. Wyrób schodów, mebli, układanie posadzek i inne usługi stolarskie.


Biuro Finansowo-Podatkowe PERFEKT Stanisław Pieciukiewicz

Firma świadczy usługi księgowe i rachunkowe. Przeprowadza badania sprawozdań finansowych.