Baza firm - Czechowice-Dziedzice

katalog firm

Katalog firm Czechowice-Dziedzice

TZU ubezpieczenia Teresa Zwierzchowska

Ubezpieczenia


ICENET Sp. z o .o.

ICENET to grupa fachowców, którzy od samego początku tworzenia polskiej marki starają się z pają oraz zaangażowaniem tworzyć najświeższe oprogramowanie dla biznesu.


Vertex S.A.

Vertex S.A. to polska firma specjalizująca się w produkcji osłon okiennych przeznaczonych do stosowania we wnętrzach budynków oraz na zewnątrz. Wieloletnie doświadczenie na europejskim rynku gwarantuje wysoką jakość i niezawodność rolet, żaluzji i innych.


Biuro Podatkowe Małgorzata Cebula, Tomasz Hess S.C.

Nasze biuro rachunkowe (biuro podatkowe) zajmuje się rozliczaniem firm w każdej możliwej formie opodatkowania – ryczałt, książka przychodów i rozchodów (KPiR), pełna księgowość (księgi handlowe) czy karta podatkowa. Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice.


Twój Sklep Medyczny s.c.

Sklep medyczny oferujący sprzęt medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny. Wypożyczalnia wózków inwalidzkich oraz łóżek rehabilitacyjnych.


Safety First Sp. z o.o.

Środki ochrony indywidualnej- odzież przemysłowa


INTER-MARKET SC

Inter-Market to sklep internetowy oferujący towary i urządzenia gospodarstwa domowego, akcesoria łazienkowe oraz kuchenne.


Chantal Travel

Biuro podróży Czechowice Dziedzice. Wczasy, wycieczki, pielgrzymki.


Biuro Podróży Multita - Przy Targowej

Biuro Podróży Multita - Przy Targowej należące do sieci Euro Multi Agent pośredniczy w sprzedaży wycieczek, wczasów, pielgrzymek, kolonii i obozów od ponad 50 touroperatorów.


Omega Group Ośrodek Szkolenia Kierowców Jacek Kuboszek

Szkolenia kat A A1 B.


Chantal Travel Beata Hajduś

Biuro podróży Czechowice Dziedzice oraz filia Pawłowice. Wczasy, wycieczki, pielgrzymki.


\"TiS\" Zakłady Drzewne

Okna i Drzwi Drewniane - Producent Zajmujemy się produkcją nowoczesnych Okien i Drzwi drewnianych, oraz Ogrodów Zimowych w technologii drewniano-aluminiowej.


Rehabilis - Marcin Lis

Gabinet masażu i rehabilitacji oferuje Państwu szereg kompleksowych usług. Rehabilitacja, fizykoterapia, masaż, metody terapeutyczne. Bielsko Biała, Czechowice Dziedzice.


P.P.H.U. KOŁDREX

Szycie oraz sprzedaż wyrobów pościelowych, kołder, poduszek, itp.


studio-ergiebe

poligrafia, multimedia, reklama