Spawanie Tworzyw Sztucznych

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

Opis firmy Spawanie Tworzyw SztucznychKILKA SŁÓW O...Spawanie urządzeniem gorącego powietrza renomowanej firmy LEISTER

Prawie każdy samochód obecnie produkowany, ma części wykonane z tworzyw sztucznych. Poprzez ich zastosowanie, konstruktorzy uzyskują bardziej aerodynamiczne kształty i estetyczny wygląd zderzaków, spojlerów, osłon, bez pogorszenia odporności na uderzenia, przy jednoczesnym wykluczeniu niebezpieczeństwa korozji.

Swoje zalety tworzywa sztuczne zawdzięczają między innymi dużej sprężystości, dzięki której niewielkie uderzenia nie będą powodować uszkodzeń w przeciwieństwie do blachy stalowej, gdzie mogą powstać takie deformacje, że naprawa nie będzie już możliwa. W przypadku uszkodzenia elementy z tworzyw sztucznych mogą być regenerowane przez spawanie, bez obniżenia swoich wartości wytrzymałościowych.

Posługując się spawarką do tworzyw sztucznych, można naprawiać pęknięcia, rysy, zagięcia, a nawet ubytki tworzywa. Przy zachowaniu zalecanych procedur spawania i lakierowania, po naprawie nie pozostaje żaden ślad.Nasza firma zajmuje się:

Naprawą pęknięć, złamań, ubytków i odkształceń z zachowaniem właściwości wytrzymałościowych i elastycznych, spawanie plastików:

ZDERZAKI
OBUDOWY LUSTEREK
REFLEKTORY
ELEMENTY KAROSERII
OWIEWKI MOTOCYKLOWE
PRZYCZEPY CAMPINGOWE
PLASTIKOWE ELEMENTY CHŁODNIC
ATRAP ( TIR )
ZBIORNIKI
DROBNE PRZERÓBKI ZDERZAKÓW - np. INSTALACJA "SIATKIGRILL"
ORAZ INNYCH ELEMENTÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH:
OPRYSKIWACZY
ŁODZIE

Dane kontaktowe

Ostrow Mazowiecka 07-300
Malkinska 95
501-510-786

Informacje o wpisie

Data dodania: 20 września 2006 15:46 | Ilość odsłon: 2098

Tagi