Hariom Trade Polska Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdynia

Opis firmy Hariom Trade Polska Sp. z o.o.

Hariom Trade Polska Sp. z o.o. jest jednym z importerów i dostawców kamienia naturalnego w Polsce.
Oferujemy wysokiej jakości kamienie naturalne w szerokiej gamie kolorów i wymiarów, które z pewnością zostaną docenione przez wszystkich nabywców. Niezależnie od tego, czy naszym klientem jest hurtownik, projektant ogrodów, budowniczy lub architekt, Hariom Trade Polska Sp. z o.o. jest zawsze do usług. Naszym głównym celem jest \'\'dostarczać naszym klientom produkty najlepszej jakości, w najbardziej konkurencyjnych cenach\'\'. Przedstawiamy jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku. Oferowane przez nas ceny są nie do przebicia.
Słyniemy z dostaw dla wielu prestiżowych projektów w różnych częściach świata - w Europie oraz Azji. Aktualnie skupiamy się na potrzebach naszych klientów w Polsce oraz Wielkiej Brytanii.
W palecie oferowanych przez nas materiałów znajdują się granity, piaskowce i marmury. W naszym katalogu jest blisko 1000 produktów, wliczając galanterię drogową, materiały elewacyjne i wykończeniowe.
Jeśli nasza oferta wyda się Państwu interesująca, jeden z naszych przedstawicieli z przyjemnością zaprezentuje dokładniej naszą ofertę, w dogodnym dla Państwa terminie.

Dane kontaktowe

ul. Hutnicza 1
81-212 Gdynia
tel. (12) 345 02 11
fax. (12) 345 03 13

Informacje o wpisie

Data dodania: 6 grudnia 2011 17:30 | Ilość odsłon: 1648

Tagi