Artystyczne Prezenty

katalog firm

Branża: Handel | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Milanówek

Opis firmy Artystyczne Prezenty

W sklepie Artystyczne Prezenty znajdą Państwo bogatą ofertę wyrobów o charakterze artystycznym, wykonanych w naszej pracowni Wyroby Artystyczne im. Andrzeja Stępkowskiego. Będziemy również starali się poszerzać ofertę o dzieła innych wyłącznie polskich Twórców. Sprawdzą się one doskonale jako elegancki i oryginalny prezent na szczególne okazje, takie jak :śluby, imieniny, urodziny, ważne rocznice jak również prezenty firmowe.

Zapraszamy na zakupy Osoby nie akceptujące zalewającej nasz rynek tandety z Chin i doceniające prawdziwą polską sztukę rękodzielniczą

Informacja dotycząca naszych wyrobów:


Na polskim rynku, pojawiły się wyroby pozornie wyglądające jak nasze wzory, ale w znacznie niższej cenie . Chcielibyśmy poinformować, że nie mają one nic wspólnego z naszą produkcją – odbiegają znacznie precyzją wykonania – nie są tą wyroby wykonane ręcznie tylko słabej jakości odlewy i wtryski wykonane prawdopodobnie w Chinach lub Indiach. Dystrybuowane są przez jedną z dużych warszawskich Firm, naszego dawnego klienta, która nieuczciwie skopiowała dużą część nie tylko „zdobywanych” przez cztery dziesięciolecia , ale również projektowanych już przez naszą Firmę wzorów.


Prosimy zawsze zwracać uwagę na sygnaturę – nasza obecna ”A. Stępkowski PLATER „


Renoma naszej Firmy oraz wysoka klasa naszych wyrobów została poświadczona przez wielu Klientów przez 40 lat naszej działalności.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem- z pewnością wybiorą Państwo coś odpowiedniego dla siebie i swoich bliskich.

Zapraszamy

http://www.artystyczneprezenty.pl

Dane kontaktowe

WYROBY ARTYSTYCZNE im. ANDRZEJA STĘPKOWSKIEGO
Iwona Stępkowska
ul. Wojska Polskiego 73
05-822 Milanówek
NIP 529 101 24 52

tel. 609 965 888 - po g. 17

Informacje o wpisie

Data dodania: 14 listopada 2011 08:43 | Ilość odsłon: 1464

Tagi