Ścianka wspinaczkowa \"Chwyt\"

katalog firm

Branża: Sport i rekreacja | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Kępno

Opis firmy Ścianka wspinaczkowa \"Chwyt\"

Świadczymy usługi w branży rekreacyjno-rozrywkowej.
Przez cały rok udostępniamy sztuczną ściankę wspinaczkową mieszczącą się w sali gimnastycznej gimnazjum nr 2 w Kępnie. Ścianka ma ok. 67m2 powierzchni wspinaczkowej, 7 m wysokości, 8 stanowisk linowych. Posiada atesty i spełnia normy bezpieczeństwa. Przeznaczona jest do wspinania z asekuracją górną i dolną.
Zapewniamy podstawowe wyposażenie: liny statyczne i dynamiczne, ekspresy, uprzęże wspinaczkowe i przyrządy asekuracyjne, a także opiekę operatora ściany.
Wspinać się mogą dzieci, młodzież i dorośli, początkujący i zaawansowani. Organizujemy również grupowe zajęcia rekreacyjne oraz urodziny dla dzieci na sztucznej ściance, a także wynajmujemy ściankę instytucjom, organizacjom i firmom po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów, np. w celu prowadzenie zajęć sportowych, rekreacyjnych, integracyjnych czy socjoterapeutycznych.
Organizujemy również rekreacyjne zajęcia wspinaczkowe w rejonach skalnych, które są doskonałym uzupełnieniem wyjazdów integracyjnych, wycieczek szkolnych, a także kolonii czy obozów.

Dane kontaktowe

Ścianka wspinaczkowa \"Chwyt\"
Gimnazjum nr 2 im. K. K. Baczyńskiego
ul. Zamkowa 1, 63-600 Kępno
tel.: 662 798 274
e-mail: sciankachwyt@gmail.com
www.chwyt.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 3 lipca 2011 13:34 | Ilość odsłon: 1612

Tagi