Spis firm z branży: Edukacja

katalog firm

Firmy z branży: Edukacja

Kurs języka angielskiego Warszawa

Akademia Językowa DN-Teaching z Warszawy, prowadzona przez Dagmarę Łukasik to miejsce, jakie pomoże Tobie w sposób szybki oraz zrozumiały zapoznać arkana języka angielskiego oraz rozpocząć sprawnie posługiwać się tym językiem.


Szkoła Pływania Aqua Chełmiec

Aqua Centrum Chełmiec przy ul. Marcinkowickiej 9a w Chełmcu to działająca od 2016 roku szkoła pływania, jaka gwarantuje indywidualne nastawienie do każdego z wychowanków, szkoląc oraz ucząc technik pływania.


OSK Motorista. Kursy i doskonalenie techniki jazdy

OSK Motorista Warszawa - oto ośrodek szkolenia, w którym fanatycy motocykli i samochodów a również licencjonowani instruktorzy przygotowują kursantów do zdania egzaminu na prawo jazdy kategorii A (wszelkie warianty) i B.


Szkoła tańca K-Polański

Studio K-Polański to szkoła tańca zlokalizowana w Warszawie, która kształci amatorów oraz kompetentnych tancerzy od 1927 roku.


Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum

Rozglądasz się za uczelnią? Chcesz rozpocząć nauczanie na takich kierunkach, jak pedagogika, kosmetologia, dietetyka lub bezpieczeństwo? Chcesz uczyć się w Szczecinie? Collegium Balticum - Szczecińska Szkoła Wyższa to odpowiedź na Twoje potrzeby


Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu

https://wszuie.pl/


Policealne Studium Kosmetyczne Anieli Goc

https://studium-kosmetyczne.pl/


Szkolenia BHP Warszawa DELPHI BDU s.j.

Delphi to zawodowcy od BHP, jacy pomagają biznesmenom w spełnianiu norm związanych z bezpieczeństwem oraz higieną pracy, proponują doradztwo oraz pomoc w zakresie szkoleń. Ośrodek Delphi znajdujący się na ul.


Gryfne Bajtle - Żłobek w Siemianowicach

Pierwsze trzy lata dziecka to najważniejszy etap w rozwoju, który rzutuje na jego dalsze życie, w tym edukacyjną przyszłość. W myśl idei o zapewnieniu maluszkom dobrego startu, powstał żłobek w Siemianowicach Śląskim znany jako Gryfne Bajtle.


Wesołe Misie - Prywatny Żłobek w Katowicach

Wesołe Misie to żłobek prywatny w Katowicach oferujący zabawę i naukę w rodzinnej atmosferze. Rozwijamy podopiecznych, motywując je do zdobywania wiedzy i nowych wyzwań.


Better Leaders Academy

Nie jesteśmy zwykłą szkołą językową w Warszawie. Nauka w Better Academy jest oparta na zasadach brytyjskiego nauczania.


Medyczna Szkoła Policealna

Medyczna Szkoła Policealna Szczecin to możliwość dla każdego, kto po liceum pragnie rozpocząć pracę jako masażysta bądź też rehabilitant.


Wielkopolska Szkoła Medyczna

Wielkopolska Szkoła Medyczna Poznań działa od 1995 roku - od tego czasu wykształciła wielu słynnych oraz docenianych specjalistów z aspektu medycyny, jacy pomagają pacjentom zarówno w Polsce i za granicą.


Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii Poznań (WSEiT) to szkoła wyższa w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym dla wszystkich osób, które chcą zapoczątkować pracę jako terapeuci, rehabilitanci oraz osoby pomagające innym.


Kurs Języka Angielskiego Warszawa

Akademia Językowa DN-Teaching z Warszawy to miejsce, gdzie ktokolwiek ma okazję rozpocząć naukę językową, bez względu na wiek czy poziom znajomości danego języka. Aranżujemy korepetycje i kursy lingwistyczne dla dzieci, nastolatków oraz osób dorosłych.


Coach wrocław

Aleksandra Mroczko to wykwalifikowany psycholog oraz profesjonalista, który pomaga, wiedzę czerpiąc nie tylko z teorii, lecz też z zastosowań wygodnych.


Szkoła językowa Skrivanek

Skrivanek Szkoła Językowa to team profesjonalistów i pedagogów językowych konstruowany od ponad 20 lat. Mieszcząca się w Warszawie szkoła lingwistyczna to doborowe miejsce dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się obcego języka.


Biuro tłumaczeń online

Pro Tłumaczenia - miejsce, gdzie masz możliwość zamówić tłumaczenia przysięgłe, bez żadnych bojaźni, wizyt w biurach czy akcesoryjnych problemów.


Learning Center Cheers Agata Mościcka-Ziętal

Nauka języka angielskiego metodą Helen Doron zyskuje na popularności też w naszym kraju.


Kurs Filmowania i Montażu Video Online

Zostań Filmowcem to projekt prowadzony przez Marcina, jaki jest fachowcem w zakresie filmów oraz obróbki video.


Fundacja Enarche

Fundacja zajmująca się rozwojem edukacji i nauki, związanej z pochodzeniem świata według koncepcji naukowej.


Szkoła języka hiszpańskiego Villablanca

Najlepsza szkoła języka hiszpańskiego w Lublinie. Zajęcia grupowe i indywidualne. Native speakerzy. Dobre ceny.


Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne i Szkoła Specjalna dla Dzieci z Autyzmem

Zapraszamy każde dzieci z niepełnosprawnościami rozwojowymi w Bydgoszczy do naszego obiektu.


Elipsa - Niepubliczne przedszkole Montessori

Przedszkole Elipsa to prywatne przedszkole Montessori w Poznaniu. Działające od 2015 roku, jest miejscem dla postępu Twojego malucha w sposób szczególny oraz progresywny.


Music-Land

Music Land Rzeszów: zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci w Rzeszowie. Zajęcia gordonowskie dla dzieci od 0 do 5 lat. Rytmika, Logorytmika i zaj. gordonowskie dla przedszkoli i żłobków.


Słoneczne Przedszkole i Słoneczny Żłobek

W życiu każdego opiekuna przychodzi czas na oddanie części jednego z najważniejszych zadań wobec własnego dziecka, czyli opieki i troski o jego rozwój oraz edukację w inne ręce. Czasem takim jest wybór odpowiedniego przedszkola, a jest to nie lada wyzwani


Szkoła Policealna Smart&Beauty Barbara Pado

Szkoła “Smart & Beauty” powstała z myślą o tych, którzy chcą w profesjonalny sposób zdobywać i pogłębiać wiedzę z zakresu tak magicznej dziedziny, jaką jest Kosmetyka.


Arkadiusz Włodarczyk Create Yoursel

Przelambariere - przełam barierę językową i naucz się płynnie mówić


Ekspresowe Kursy Językowe

Expresowe Kursy Językowe


Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

WSH we Wrocławiu to renomowana uczelnia wyższa, która gwarantuje swoim studentom najwyższą jakość nauczania i przygotowania do dalszej pracy w wybranych zawodach.


Przygoda z Naturą

Stołeczne przedszkole Przygoda z Naturą to miejsce stworzone przez ludzi z pasją, dla których edukacja oraz prawidłowy rozwój najmłodszych są kluczowe.


Niepubliczny Żłobek "Motylkowa Kraina" Kraków

Nasz żłobek, znajduję się w Krakowie - w centrum miasta. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad Państwa dzieckiem w wieku od 6-go miesiąca życia do 3 lat, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 17:30. Troszczymy się o kameralną atmosferę.


Natis Magdalena Kankowska

szkoła języka angielskiego.Dojazd do domu.


Szkoła Eureka

Szkoła Eureka w Rzeszowie prowadzi szereg kursów i szkoleń z wielu dziedzin życia. To także szkoła policealna i liceum ogólnokształcące.


Stage voice

Studio Stage Voice z Warszawy powstało w 2013 roku. Od tej pory nieustannie dba o coraz lepszy warsztat. W Studio używane są najnowsze techniki śpiewania i nauki śpiewu.


Akademia Polonijna

Akademia Polonijna to uczelnia, która łączy tradycyjne wartości z nowoczesnymi rozwiązaniami.


myenglish

Szkoła My School of English specjalizuje się w nauce języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Siedzibą szkoły angielskiego jest Osiedle Kaszubskie w miejscowości Wejherowo.


Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera

Wyższa Szkoła Europejska oferuje wiele kierunków studiów wyższych.


Safety First Joanna Tomal 

Firma Safety First zapewnia profesjonalne szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ, które są odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.


Akademia Języków Obcych LOGOS

Akademia Języków Obcych LOGOS w Toruniu prowadzi szkolenia językowe dla grup, osób indywidualnych oraz klientów biznesowych. Posiada szeroką ofertę oraz profesjonalnych lektorów.


Institute of Native Linguistics Sp z o.o.

Jesteśmy pierwszą amerykańską szkołą językową w trójmieście, specjalizującą się wyłącznie w nauczaniu języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów i trenerów z USA i UK


HiDerr Szkoła Angielskiego

Kursy i szkolenia grupowe dla młodzieży i dorosłych. Oferta dla firm. Zajęcia indywidualne stacjonarne i online (via Skype)


Sukces Edukacja

Jesteśmy Szkołą z Pasją! Z nami osiągniesz SUKCES!


Translantica Centrum Języków Obcych

Translantica Centrum Języków Obcych oferuje kursy indywidualne i grupowe w małych grupach (5-7 osób).


Tax Consilium Sp. z o.o.

Nasza wiedza. Twoja przyszłość.


PolskiePrzedszkola.pl

Największa wyszukiwarka przedszkoli, żłobków i Klubów Malucha w Polsce!


Akadero

Polsko - angielskie przedszkole artystyczne


Fundacja Challenge Europe

Wspieramy osoby dotknięte i zagrożone wykluczeniem społecznym. Tworzymy równe szanse życiowe dla osób niepełnosprawnych poprzez ich edukację, aktywizację zawodową i adaptację społeczną


AutoBis

Szkoła nauka jazdy Bydgoszcz.


WYSOKOŚCIÓWKA.org

Realizujemy prace na wysokościach, prowadzimy szkolenia, organizujemy spotkania integracyjne. Dzielimy się i zarażamy pasją, jaką jest praca na wysokościach.


Projektanci Kariery Dawid Seifert

Projektanci Kariery to specjaliści w prowadzeniu firmy na wielu płaszczyznach. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam sprawnie się poruszać po zadaniach, jakie stawiają przed nami nasi klienci.


Sukces Edukacja

Szkoły Sukces Edukacja posiadają swoje filie w Katowicach, Krakowie, Radomiu i Opolu. W ofercie znajdą Państwo liceum ogólnokształcące, szkołę policealną, medyczną jak również roczną dla dorosłych. Posiadamy też wszelkiego rodzaju kursy i nauczania.


OLDSCHOOL

Nasza Placówka powstała z myślą o wspieraniu rozwoju i edukacji dzieci i młodzieży. Żyjemy w czasach ciągłych zmian w systemie kształcenia, a dzieci muszą zmierzyć się z ciągłym testowaniem ich umiejętności.


Wiedzostrada.com

Epic Labs to innowacyjna platforma internetowa i aplikacja mobilna do pozyskiwania i dystrybucji specjalistycznych materiałów szkoleniowych.


gwsp

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości to nowatorska szkoła wyższa kształcąca nadchodzących ekonomistów, analityków oraz managerów.


Przedszkole Prywatne Katarzynka

Przedszkole Prywatne Katarzynka.


Przedszkole Niepubliczne ENTLICZEK

Przedszkole Niepubliczne „Entliczek” usytuowane jest w środku Osiedla Metalowców W Jelczu – Laskowicach.


Easy Polish

Kursy indywidualne i grupowe, lekcje z prelegentami, ogrom ćwiczeń oraz lekcji zarówno dla dorosłych oraz maluchów. Oto szkoła języka polskiego Easy Polish dla cudzoziemców. Zapewniamy materiały edukacyjne oraz szansę szkolenia przez skype.


Perfekt Deutsch Szkolenia Językowe Natalia Iwanicka

Szkoła językowa i korepetycyjna.


Kidzcorner - Przedszkole dwujęzyczne Warszawa

Kidzcorner - przedszkole dwujęzyczne, jako pierwsze w Warszawie przedszkole stowarzyszone z UNESCO.


Instytut Edukacji i Rozwoju ALFAPRIM

Kursy i szkolenia dla osób z niepełnosprawnością. Komunikacja i wiedza o niepełnosprawności dla wszystkich.


Centro Plus

Świadczymy usługi w postaci szkoleń BHP i ppoż. a także kursów zawodowych.


Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku Warszawa

Fundacja Edukacji Społecznej Auxilium jest organizatorem międzyuczelnianych studiów pierwszego stopnia z zakresu realizacji dźwięku oraz zarządzania w mediach.


Assurance Service For Management Systems Sp. z o.o.

Assurance Service For Management Systems Sp. z o.o. jest firmą certyfikującą systemy zarządzania ISO 9001, ISO 14001 oraz HACCP na terenie całej Polski.


Olga Kowalska Centrum Edukacji I Rekreacji Masala

La Rosa Negra jest szkołą salsy kubańskiej.


Auxilium - Fundacja Edukacji Społecznej Warszawa

Fundacja Edukacji Społecznej Auxilium w Warszawie oferuje studentom możliwość nauki na kierunku Dziennikarstwo - Komunikacja medialna.


Wioletta Rak "Akademia Poziomkowa" Przedszkole Niepubliczne Lublin

"Akademia Poziomkowa" jest niepublicznym przedszkolem dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.


The Native English School

W ofercie firmy znajdują się kursy angielskiego ogólnego oraz biznesowego od poziomu podstawowego do zaawansowanego.


NJA Nauka Języka Angielskiego Marcin Hosner

Kursy i korepetycje z języka angielskiego na terenie Szczecina. Działamy od roku 2000 - ponad 14 lat doświadczenia w nauczaniu.


CREA - Szkoła Rysunku

Z naszej strony oferujemy wysokiej odmiany kursy rysunku, w trakcie jakich zrozumiecie Państwo tajemnice tej profesji. Kursy i warsztaty prowadzą praktycy z długoletnim stażem, dzięki czemu otrzymują Państwo biegłą pomoc z pierwszej ręki.


INGENIUM Martyna Adamska

Nauka języka angielskiego.


Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej

Uczelnia Techniczno – Handlowa im. H. Chodkowskiej została założona w 1992 roku w Warszawie jako niepubliczna placówka szkolnictwa wyższego. Działalnością dydaktyczną i naukową zajmuje się wysoko kwalifikowana kadra, co gwarantuje wysoki stopień nauczania


Ognisko Muzyczne "Decyma"

Ognisko Muzyczne mieści się w Gdańsku-Oliwie. Ognisko prowadzi kursy gry na instrumentach muzycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


CE2 Centrum Edukacji

Szkolenia i doradztwo przedaudytowe w ochronie środowiska.


Prywatne przedszkole Buba Luba

Nasz punkt powstał 4 lata temu, od tego roku jesteśmy Niepublicznym Przedszkolem.


Ośrodek Kształcenia Zawodowego

Firma oferuje wiele kursów zawodowych dla zainteresowanych z całej polski. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i zajęć praktycznych. Tutaj zrobisz uprawnienia elektryczne i energetyczne.


LeanPassion SP. Z O.O.

Firma LeanPassion w ciągu ostatniej dekady przeszkoliła ponad piętnaście tysięcy osób. W ofercie firmy znajdują się specjalistyczne szkolenia w obszarach procesów usługowych, produkcji oraz łańcucha dostaw.


Inwestycje Kapitałowe PROFIT

Profit organizuje fachowe kursy na ratownika wodnego, kursy w zakresie udzielania pierwszej pomocy, oraz prelekcje w przedszkolach lub szkołach średnich. Posiadamy własną bazę szkoleniową z najlepszym wyposażeniem oraz wykształconych trenerów.


Fastlearn

Zapraszamy na stronę Fastlearn. Jeżeli chcesz nauczyć sie języka angielskiego, to miejsce dla Ciebie.


Oficyna Wydawnicza Impuls

Oficyna Wydawnicza Impuls to krakowskie wydawnictwo naukowe skoncentrowane na publikacjach dotyczących rodziny i wychowywania


Kraina Baśni

Skorzystaj z metody Kraina Baśni, a prowadzony przez Ciebie hiszpański dla dzieci będzie się cieszyć masowym zainteresowaniem. Kliknij na witrynę, by zobaczyć mapkę z ośrodkami językowymi i zaznajomić się z zaletami tej metody.


Centrum Rozwoju i Edukacji UNIWERSYTET MALUSZKA

Jeśli chodzi o nowoczesna szkoła rodzenia Poznań to doskonałe miejsce, aby ją odszukać! Wklikaj w Google „urodziny dla dzieci Poznań” i zaglądnij na niniejszą witrynę online - serdecznie wszystkich zapraszamy!


BHP-NOS WARSZAWA

BHP-NOS Warszawa - Nadzór Obsługa Szkolenia BHP Świadczymy usługi BHP w zakresie: szkolenia, nadzór firm, konsultacje w zakresie higieny pracy.


Sale\'s sense

W dzisiejszych czasach negocjacje są ogromnie pożyteczną sztuką społeczną. Chcemy zapewnić Państwu sposobność przeprowadzania korzystnych i w pełni udatnych negocjacji.


Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne UŚMIECH

Uśmiech to renomowane przedszkole w Warszawie z bogatą ofertą edukacji przedszkolnej i ciekawymi rozrywkami. Posiadamy dobrze przeszkoloną kadrę, interesujące zajęcia i niebanalne rozrywki.


Świat Języków Obcych TIME

Specjalizujemy się w nauczaniu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. Gwarantujemy efektywną naukę w małych 4-8 osobowych grupach, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę lektorów.


Niepubliczne Przedszkole Tuptusiowa Kraina

Przedszkole Tuptusiowa Kraina to niepubliczne przedszkole o profilu językowym, stworzone z koncepcją o regularnym rozwoju i bezpieczeństwie dzieci.


ASM Projekt Agnieszka Szczepanek-Moskal

Portal informacyjny Opinieouczelniach.pl stanowi wartościową pomoc dla licealistów rozmyślających nad wyborem, na jakie studia złożyć dokumenty. Jedynie u nas kompleksowa prezentacja – miarodajny ranking uczelni wyższych w kraju. Zapraszamy.


Ośrodek Szkolenia Kierowców TEB

Ośrodek Szkolenia Kierowców TEB Lublin oferuje kursy na prawo jazdy kat. B.


AR EduProjekt

Specjalistyczne korepetycje z budownictwa, mechaniki, wytrzymałości materiałów i obsługi AutoCAD\\\'a, oferowane przez korepetytora z siedmioletnim doświadczeniem.


OSK Perfect Driver

Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat.B


SAFETY LOGIC Sp z o.o.

Strona www swiadomykierowca.pl to strefa wiedzy na temat szkoleń i kursów by zostać świadomym kierowcą. To tutaj dowiesz się na czym polegają szkolenia na symulatorze dachowania, zdarzeń oraz do czego służą pasy bezpieczeństwa.


Fuertigo Justyna Słobodzian

Kursy HTML, CSS, PHP, JavaScript i wiele więcej.


Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza

Inkubator przedsiębiorczości Poznań


Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Handlowa z Wrocławia która kształci studentów od roku 1997 posiada już nie ma doświadczenie w działaniu na rzecz polepszenia programu edukacyjnego. Jest jedną z najstarszych niepublicznych śląskich uczelni.


TEB Edukacja Sp. z o.o.

Szkoła oferuje naukę na wielu atrakcyjnych oraz przyszłościowych kierunkach i umożliwia uzyskanie ciekawych profesji


English Spot Szkoła Języka Angielskiego

Angielski 4 razy szybciej!


Księgarnia Ekonomiczna Maklero.pl Dariusz Grabarczyk

Księgarnia ekonomiczna, portal inwestorów oraz kursy i szkolenia z inwestowania. Zapraszam!


Akademia Językowa WOW

Kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania i dla każdej grupy wiekowej


SIGMA Korepetycje Tomasz Król

Korepetycje z matematyki


Europejskie Centrum Kształcenia Perfectum

Europejskie Centrum Kształcenia Perfectum to nowoczesna placówka oświatowa oferująca kursy i szkolenia w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody, szkolenia biznesowe oraz kursy językowe.


Językowa Kuźnia Talentów

W naszej ofercie znajduje się ponad 80 szkoleń zawodowych, nasza szkoła językowa zapewnia kształcenie w kilkunastu językach obcych.


Studia Podyplomowe w Opolu prowadzone przez Centrum Kształcenia Podyplomowego NOWA EDUKACJA

Studia Podyplomowe w Opolu - Centrum Kształcenia Podyplomowego NOWA EDUKACJA.


F.H.U. Interbis Mirosław Walenciak

Oferujemy tablice interaktywne tablice szkolne, projektory multimedialne oraz ekrany projekcyjne. Szeroki asortyment tych artykułów pozwoli wybrać narzędzie optymalnie spełniające Państwa oczekiwania.


Towarzystwo Oświatowo-Naukowe \"INTER-WIEDZA\"

Towarzystwo Oświatowo-Naukowe „INTER-WIEDZA” działa na rynku usług edukacyjnych od 1990 roku organizując kursy kwalifikacyjne, szkolenia, warsztaty we wszystkich branżach i specjalnościach


BHP \"INKA\"

szkolenia i obsługa BHP firm


Wydział Studiów Społecznych w Poznaniu. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu

Uczelnia wyższa-niepubliczna


Moose Centrum Języków Obcych

MOOSE


Centrum Języków Obcych NEW VISION

NEW VISION to dynamicznie rozwijająca się szkoła języków obcych, jesteśmy jedynym ośrodkiem w Szczecinie zajmującym się profesjonalnymi kursami języka chińskiego oraz angielskiego od samego początku s


AS-SAFETY BHP, PPOŻ, ODZIEŻ ROBOCZA INŻ. PAWEŁ POLAK

SZKOLENIA, NADZÓR DORADZTWO BHP I PPOŻ, ODZIEŻ BHP


Gabinet pedagogiczno-rehabilitacyjny

Gabinet prywatny, założony w 2008 roku. Oferujemy: diagnozę i terapie pedagogiczną, rehabilitacje, masaż, szkolenia dla nauczycieli, rad pedagogicznych, specjalistów.


Centrum Doskonalenia Kadr Top-Arte

Biuro Organizacji Szkoleń


Przedszkole artystyczne \"Marzenie\"

Zachęcamy wszystkich rodziców, do zapisania swoich pociech do naszego Przedszkola artystycznego \"Marzenie\". Szeroki program zajęć dodatkowych, kameralne grupy i dobrze wyszkolona kadra, to tylko nie


Balet dla dzieci Poznań

Zajęcia baletowe dla dzieci w Poznaniu. Balet dla dzieci 4-6, 7-9, 10-14, 15 wzwyż i dorośli. Studio tańca \"Freak Out\" zaprasza na zajęcia baletowe - balet dla dzieci w Poznaniu.


Nona-Med Centrum szkoleń z ratownictwa medycznego

Prowadzimy szkolenia pierwszej pomocy dla służb mundurowych, firm, placówek oświaty oraz osób indywidualnych.


International Language Centers Poland

Szkoła języków obcych


Wyższa Szkoła Handlu i Usług

Studiuj w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu


Akademia Szkoleniowo-Komputerowa \"ASKOMP\" Krystyna Błażewicz

Szkolenia, kursy komputerowe, MS Office, e-Citizen, ECDL Core, e-Guardian, ECDL WebStarter, ECDL Advanced.


Sunschool

Szkolenia językowe dla firm


Professor Charles

Cyfrowy nauczyciel języka angielskiego


EKOL-BHP Firma Usługowo-Doradcza

EKOL-BHP Firma Usługowo - Doradcza specjalizuje się między innymi w organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń BHP oraz świadczeniu usług z zakresu bhp i ochrony środowiska.


NorthMed Szkolenia Adam Patałuch

Zajmujemy się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy w różnych aspektach naszego życia. W związku z tym, przeprowadzamy szkolenia w ramach kursów BHP, p. poż., nauk jazdy dla różnych grup wiekowych.


III Prywatne Liceum Ogólnokształcące

Nasze Liceum to szkoła do której każdy uczeń, nawet absolwent lubi wracać. Domowa atmosfera, bogata oferta zajęć dodatkowych i świetni nauczyciele, to tylko niektóre z atutów naszego Liceum.


Www.prywgim5.krakow.pl

Prywatne Gimnazjum w Krakowie istnieje na rynku od ponad dziesięciu lat. Usługi gimnazjum dedykowane są tym osobom, które chcą zapewnić swoim pociechom edukację na najwyższym poziomie.


Prywatne Studium Techniki Dentystycznej

Firma istnieje od 1989 roku, cieszy się dużym zaintersowaniem ze względu na na zawód, który uczeń zdobywa po ukończonej edukacji.


Wordmaster

Rewolucyjny program do nauki słówek!


MB Szkolenia

Firma MB Szkolenia oferuje usługi szkoleniowe w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na specjalistów w obszarze szeroko rozumianego zapewnienia jakości.


Treco Sp. z o.o.

Treco jest pierwszym i jedynym tak nowoczesnym portalem branżowym w Polsce. Naszym celem jest dostarczenie szkoleniowcom profesjonalnej wiedzy, narzędzi i informacji z rynku.


POLISH COURSES

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców.


Prywatne Przedszkole im. Błogosławionego Księdza Bronisława Markiewicza w Gorzkowie

Prywatne przedszkole w Wieliczce to wspaniała szansa na rozpoczęcie edukacji na dobrym poziomie już w wieku przedszkolnym. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym do naszej placówki w Wielic


Top Products

Jesteśmy dystrybutorem artykułów szkolnych - licencyjnych takich z kolekcji : Hello Kitty, Cars, Star Wars, Ben 10, Scooby Doo, Toy Story 3, Grand Prix.


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie

Tylko w Nysie studia i mieszkanie za darmo! Studenci spoza Nysy rozpoczynający naukę otrzymują jedyne w Polsce stypendium mieszkaniowe ufundowane przez Radę Miejską w Nysie.


Centrum Kreatywnego Rozwoju \"Derrida\" Radosław Matysek

Centrum Kreatywnego Rozwoju \"Derrida\" oferuje prowadzenie zajęć dodatkowych w przedszkolach z zakresu języka angielskiego, rytmiki i plastyki. Nasza oferta jest atrakcyjna cenowo i dydaktycznie.


Szkoła Jazdy SBJ Brzeg Dolny

Wciąż myślisz, w jaki sposób gładko zdać egzamin na prawo jazdy? Jak wyszkolić się, jak podróżować w kłopotliwych warunkach pogodowych? Masz opcję teraz o tym się przekonać! OSK Wołów zaprasza!


Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu

Pierwsza w Polsce uczelnia kształcąca profesjonalnych coachów i menedżerów sportu. Studiuj Sport a otrzymasz aż dwa państwowe dyplomy!


Sabix - Doradztwo i Skolenia BHP

Prowadzimy szkolenia dla firm z zakresu BHP. Jak również doradzamy i prowadzimy nadzór BHP.


SEKA S.A.

szkolenia, doradztwo


Edukacja Polska Sp. z o.o.

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń E-learningowych, oraz eukuacją przez Internet. Świadczymy profesjonalne usługi na rzecz uczelni wyższych oraz instytucji. Obsługujemy również firmy.


Szkoła Nauki Jazdy Dorota

Szkolenie kat. B.


J&J Grupa Szkoleniowo Doradcza

Szkolenia i doradztwo dla firm i instytucji z terenu całego kraju.


Ośrodek Szkolenia Kierowców \"V6\"

Profesjonalny Ośrodek Szkolenia Kierowców \"V6\" oferuje kursy prawa jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na: www.V6.com.pl.


Szkoła Językowa KONTEKST


Ośrodek szkolenia kierowców relaks

Kursy prawa jazdy kat B, C.


Wyższa Szkoła Handlu i Usług

Witaj na jednej z lepszych prywatnych uczelni w Poznaniu - WSHIU.


\"Behapowiec\" usługi bhp i ppoż. Puławy

Kompleksowa obsługa firm BHP i PPOŻ.


Ośrodek Szkolenia \"Agatka\"

Ośrodek szkolenia kierowców Agatka w Krakowie prowadzi kursy prawa jazdy, szkolenie kierowców. Nauka jazdy realizowana w naszym ośrodku obejmuje kursy na kategorie B.


Punkt Przedszkolny Baśniowy Ogród

Nowe prywatne przedszkole Baśniowy Ogród w Warszawie. Wysoki poziom edukacji i przyjemna atmosfera to nasze główne atuty. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na dni otwarte w przedszkolu.


AiM Translations Anna Gąsowska

Tłumacz przysięgły języka angielskiego


Neureka Michał Pasterski

Sklep rozwoju osobistego Neureka.


Proacting

Teatr. Edukacja. Rozwój. Szkolenia. Warsztaty. Trening emisji głosu.


Akademia Języka Angielskiego hello :)

Kursy językowe organizowane przez naszą szkołę skierowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych pragnących od podstaw uczyć się jezyka angielskiego lub kontynuować naukę języka od określonego poziomu.


EDU Centrum Szkoleniowe

EDU Centrum Szkoleniowe specjalizuje się między innymi w szkoleniach z zakresu marketingu, obsługi klienta, efektywnej sprzedaży, księgowości, kursy bhp.


Ośrodek Szkoleń Zawodowych i Inżynierii Bezpieczeństwa KAMELEON

Szkolenia i kursy zawodowe


Szkoła języków obcych Paroli Łukasz Tyczkowski

Szkoła języków obcych Paroli Łukasz Tyczkowski oferuje kursy języków obcych przez Skype.


Szkoła Nauki Jazdy Krzysztof Korczewski

Nauka jazdy: kursy podstawowe, dodatkowe oraz uzupełniające kategorii B.


OSK Auto Szkoła \"Bisowscy\" s.c.

Ośrodek Szkolenia Kierowców.


Nauka jazdy KRZYCHUL

Nauka Jazdy KRZYCHUL, prowadzi jazdy doszkalające oraz kursy kat. B na Toyocie Yaris. Współpracujemy z OSK HENIO (patrz LINKI).


Nauka jazdy prawo jazdy

Jeśli planujesz kurs prawa jazdy, zapraszam na moją stronę: www.naukajazdy-poznan.eu Facebook: Instruktor Nauki Jazdy – Poznań


Prywatna Szkoła Języków Obcych JUNIOR

Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych, angielski dla biznesu.


szkoła jazdy Bydgoszcz Szkoła na dwóch kołach

Bydgoska motocyklowa szkoła jazdy.


Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ANIMUS

Pełen zakres Usług psychologicznych i pedagogicznych, psychoterapia oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych


DoubleSpeak

szkoła językowa oraz centrum szkoleniowe


Szkoła Nauki Jazdy \"CYRAN\"

Najlepsza szkoła nauki jazdy w Świnoujściu oraz najwyższa zdawalność egzaminów państwowych na prawo jazdy.


Szkoła Językowa No Problem

Szkoła Językowa No Problem - Alicja Koźluk


Akademia Szkoleniowo-Komputerowa \"ASKOMP\" Krystyna Błażewicz

Szkolenia z podstaw obsługi komputera oraz zaawansowane potwierdzone Międzynarodowymi Certyfikatami ECDL, realizacja szkoleń w miejscowościach: Wołów, Brzeg Dolny, Wrocław, Legnica, Oborniki Śląskie.


Dobre Kadry. Centrum badawczo - szkoleniowe. Sp. z o.o.

Firma Dobre Kadry sp. z o.o. z Wrocławia oferuje szeroki zakres bezpłatnych szkoleń dla osób z branży gastronomicznej, zatrudnionych na terenie Dolnego Śląska oraz dla osób po 45. roku życia.


Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska w Radomiu

Jesteśmy wiarygodną Uczelnią kształtującą studentów na kierunkach: Ochrona środowiska, Inżynieria bezpieczeństwa, Turystyka i rekreacja, Logistyka oraz Studia podyplomowe.


Polska Grupa Ratownictwa Medycznego

Organizujemy i realizujemy szkolenia pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu dydaktycznego - Prowadzimy sprzedaż i wynajem sprzętu ratownictwa medycznego.


JagoNetStudio

Strony internetowe, bannery reklamowe, pozycjonowanie.


Centrum Interwencji Mobbingowej Self

Centrum zostało utworzone przez doświadczonych prawników i psychologów, którzy w swojej codziennej praktyce zawodowej, niejednokrotnie spotykali się z problematyką mobbingu.


Ca va s.c.

Ça va! to niestandardowe miejsce do nauki języków, przyjazne dzieciom i rodzicom. Uczymy języków każdego i w każdym wieku.


Netinfobroker

Oferujemy naukę języka angielskiego dostosowaną do potrzeb i umiejętności klienta


Centrum Nauki i Biznesu Żak

Szkoły policealne oraz licea ogólnokształcące ZA DARMO.


Szkoła Języków Progres

Szkoła Języków Obcych PROGRES oferuje kursy językowe.


outsourcing bhp zewnętrzna służba bhp

Outsourcing bhp zewnętrzna służba bhp


G&M IMPERIUM SP. Z O.O.

Prowadzimy nowoczesne Spa oraz szkolenia z wizażu i fryzjerstwa


Acento Español

KURSY HISZPANSKIEGO DLA FIRM


Wydawnictwo ZIZ

Wydawnictwo ZIZ wydaje książki głównie dla dzieci.


PPHU TANGO Janusz Danielczyk

Firma PPHU TANGO jest firmą rodzinną i działa na rynku toruńskim od 1991 roku.


Szkoła Języków Obcych PROGRES

Szkoła Języków Obcych PROGRES


Family School Szkoła Języków Obcych Dla Dzieci, Młodzieży, Dorosłych

Family School prowadzi kursy języków obcych dla dzieci w wieku 2-9 lat, młodzieży i dorosłych oraz centrum zajęć dla dzieci


\"Matematica\" Marcin Brożek

Świadczymy różnego rodzaju usługi w zakresie nauczania matematyki. Oferujemy kursy maturalne, rozwiązywanie zadań, a także korepetycje indywidualne czy też w grupach 2 lub 3 osobowych.


Ośrodek Szkolenia Kierowców Pasjonat Tomasz Stefański

OSK pasjonat oferuje kurs prawa jazdy na kategorię B za 1150,00 zł. Część teoretyczna organizowana jest w komfortowej sali wykladowej. Jazdy praktyczne odbywają się samochodem marki Renault Clio 3.


Individualist

Nauka pływania, doskonalenie pływania, zajęcia indywidualne i grupowe, pływanie korekcyjne i rehabilitacyjne, urodziny na basenie.


Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem

Studia licencjackie i pidyplomowe, szeroki wybór kierunków oraz specjalności, również w formie e-learning.


Alfa Direct Centrum Językowe

Szkoła językowa - język angielski, język niemiecki dla dorosłych, dzieci i firm


Auto-cross

Szkoła nauki jazdy Auto-Cross - Andrzej Zarychta.


ELZAM-CENTRUM SZKOLENIA

Kursy, szkolenia zawodowe, szkolenia BHP, nauka jazdy.


Instytut automatyki i informatyki stosowanej

Studia Podyplomowe Zarządzanie Projektami.


Omega Group Ośrodek Szkolenia Kierowców Jacek Kuboszek

Szkolenia kat A A1 B.


Ośrodek Szkolenia Kierowców ELITA

Zapraszamy na promocyjne kursy na kat B oraz na jazdy doszkalające.


Biuro tłumaczeń Translateria

Biuro tłumaczeń Translateria - wszystkie rodzaje tłumaczeń ustnych i pisemnych, redakcja tekstu we wszystkich językach, 16 lat doświadczenia: www.translateria.pl.


Nauka Jazdy 14-stka

Szkoła Nauki Jazdy 14-stka istnieje od 1995 roku w Stargardzie Szczecińskim przy ulicy Ceglanej 11. Właścicielami firmy są Roman Rogalski, Ireneusz Żuchowski.


ROBOTOWO warsztaty robotyki

Nauka, Zabawa i Rozwój. Organizujemy warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat z zakresu konstruowania i programowania robotów Lego Education.


Lektor Języka Angielskiego Klaudia Nowek

Zajęcia (indywidualne lub grupowe) z języka angielskiego dla maluchów, dzieci, dorosłych i osób starszych.


GRIMPER

kursy językowe z dojazdem do klienta


Centrum Edukacyjno-Językowe eStudiante

korepetycje, tłumaczenia, książki


Ośrodek Szkolenia Agatka

Ośrodek szkolenia kierowców Agatka w Krakowie prowadzi kursy prawa jazdy, szkolenie kierowców. Nauka jazdy realizowana w naszym ośrodku obejmuje kursy na kategorie B.


Lingomania Oksana Selyanska

Nauka języków obcych, tłumaczenia


Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Kierunki studiów: architektura wnętrz, budownictwo, gospodarka przestrzenna, architektura i urbanistyka, wzornictwo, grafika, administracja.


People Lab

Języki obce w biznesie, tłumaczenia, kursy, szkolenia, obcojęzyczne strony internetowe


Usługi BHP i Ppoż Karolina Rękawek

Szkolenia BHP Gdańsk.


ABEO Agencja Tłumaczeń

Tłumaczenia różnych języków.


RAFBHP BEZPIECZNA PRACA SZKOLENIA NADZORY BHP I PPOŻ

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA Z ZAKRESU BHP I PPOŻ.


Translarus

Tłumaczenia rosyjski - Oferta Translarus. Tłumacz rosyjskiego, wysoka jakość i terminowość realizacji projektów.


BeHaPeks - Konsulting i Szkolenia BHP

Nasza firma kompleksowo zajmuje się obsługą i doradztwem w zakresie BHP, P.POŻ, Ryzyka Zawodowego, Auditu, GHP, GMP, HACCP. Oferujemy stałą lub doraźną współpracę.


Ośrodek Szkolenia Kierowców Joanna Roman Polus

Nauka jazdy, kursy prawa jazdy kat ab, karty motorowerowe, jazdy doszkalające.


Przedszkole Wesoły Reksio

Przedszkole dla dzieci 2-5 lat.Czynne cały rok od godz 7-18.


Active Study

Bogaty wybór kursów językowych na wszystkich poziomach (m.in. angielski, niemiecki, francuski, szwedzki, norweski, duński, hiszpański, włoski, polski dla obcokrajowców), przygotowujących do egzaminów


Klub Maluszka Bajkowy Ogród

Domowe Przedszkole


ELCAR Gdyńska Szkoła Jazdy - nauka jazdy gdynia

Nauka jazdy w Gdynia - prawo jazdy w Gdyni kat.B - szkolenie dodatkowe- jazdy dodatkowe


Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe academic!

Szkoła academic prowadzi korepetycje, kursy przygotowujące do matury, kursy językowe dla firm oraz kursy językowe specjalistyczne


Szkoły Policealne Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

Szkoły policealne roczne i dwuletnie, liceum dla dorosłych, kursy, szkolenia.


Auto Szkoła Waśniewski

Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii B. Kładziemy duży nacisk na szkolenie praktyczne. Większość zaj. praktycznych odbywa się w Olszynie, na trasie egzaminacyjnej


Agencja Usług BHP ATENA

Wykonywanie zadan służby BHP, przeprowadzenia szkoleń BHP: wstępnych i okresowy oraz szkoleń z I pomocy, obługa ppoż, sporządzanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego


P.H.U. ASKO Export-Import

Firma zajmuje się wyposażeniem placówek oświatowych w pomoce dydaktyczne na różnym poziomie nauczania.


WWSH

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa - studia humanistyczne, studia magisterskie, uzupełniające, podyplomowe i licencjackie Warszawa. Filologia polska, polonistyka


IVORA Cambridge Education Centre Sp z o.o.

Centrum szkoleniowe z informatyki i zarządzania. Szkolenia kończą się certyfikatem Cambridge.


Centrum Organizacji Czasu Events & Conferences

Organizacja i obługa szkoleń. Organizacja imprez firmowych


Centrum Edukacji \

Centrum kształcenia artystycznego- Liceum Plastyczne, zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży,


Szkoła jazdy turbo

Szkoła jazdy kat A,A1,B


Ośrodek Obsługowo-Szkoleniowy Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej HERKULES

prowadzenia spraw z zakresu bhp, ochrony ppoż., oraz podstawowych zagadnień w zakresie prawa pracy


Merygold Szkoła Języków Obcych

Zapisy na kurs języka angielskiego i rosyjskiego !


Centrum Językowe LING UP

nauka języka angielskiego w formie kursów, lekcji indywidualnych i szkoleń


Centrum Języków Obcych The Bell

kursy językowe angielski, niemiecki, francuski


Schwarz auf Weiss języki obce dla specjalistów

Szkolenia językowe dla firm we Wrocławiu


Jezyk niemiecki - nauka, tłumaczenia

www.celinska-niemiecki.pl


Akademia Smyka "Abecadło"

Usługi Edukacyjne dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat


Szkoła Języków Obcych PLANET

Kursy językowe dla dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania


Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Przyjmujemy zlecenia przesłane faksem lub pocztą elektroniczną


Szkoła Jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Ośrodka Szkolenia Kierowców SZKOŁA JAZDY.


CLT Corporate Language Teaching

kursy językowe dla firm, tłumaczenia ustne i pisemne


Master Language

angielski i rosyjski - Tarchomin, Praga Północ, Gocław


EL MUNDO HISPANO

firma tłumaczeniowo-językowa z zakresu j. hiszpańskiego oraz portugalskiego


ARTOS Szkoła Językowa

Kursy językowe dla dzieci (wiek od 10 lat), młodzieży i dorosłych (oddzielne grupy)


Ognisko Przedszkolne "Baśniowa Kraina"

Prowadzimy nabór na rok 2009/2010


Arbiz - Szkolenia unijne i biznesowe

Prowadzimy szkolenia unijne i biznesowe. Szkolenia odbywają się korespondencyjnie i stacjonarnie


Adam Gnych MINDOUT

Adam Gnych. Szkolenia biznesowe, NLP. Platforma Testów ONLINE.


Atena - Liceum, Uzupełniające Liceum i Szkoła Policealna

Atena - Bezpłatne Szkoły dla Dorosłych


Daniel Dzierba. Szkoła Nauki Jazdy.

Nasza firma to najlepszy wybór, aby bezstresowo i w miłych warunkach nauczyć się jazdy samochodem.


Artystyczna Alternatywa

Artystyczna Alternatywa - Szkoła Policealna Kraków. Stylizacja.


Jedynka Szkoła Nauki Jazdy

kursy kat. A1, A oraz B, jazdy doszkalające, wydawanie zaświadczeń po 3 niezdanych egzaminach


Przyjazna Szkoła Jazdy MAJKA

Przyjazna Szkoła Jazdy MAJKA oferuje kursy podstawowe i jazdy doszkalające na prawo jazdy kat B.


AREK- Szkoła Nauki Jazdy

Szybkie i profesjonalne szkolenie za atrakcyjna cenę!!!


EL MUNDO HISPANO

firma tłumaczeniowo-językowa z zakresu j. hiszpańskiego


Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z o.o.

Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z o.o. rozpoczęło działalność w roku 2000.


Polsko-angielskie przedszkole artystyczne LENKOWO

Jest nowoczesnym przedszkolem o profilu językowo-artystycznym


Usługi i doradztwo księgowe Szymczyk

Usługi i doradztwo księgowe oraz usługi podatkowe


Oskarland Klub Maluszka

Oskarland - Profesjonalna opieka dla Twojego maluszka w Warszawie


NeuroNova

NeuroNova - nauka szybkiego czytania - Szkolenia neurolingwistyczne, które zapewnią Ci sukces w prac


Ośrodek Szkolenia Kierowców NOVA

Prowadzimy kursy na kat. B, także dla osób niesłyszących. Oferujemy wysoką jakość szkolenia.


Centrum Doradztwa i Edukacji SUKCES

organizacja szkoleń, imprez integracyjnych, opracowanie IPR dla Zakładów Pracy Chronionej


Centrum Nauki i Biznesu "Żak" filia w Gliwicach

Ogólnopolska Sieć Szkół Policealnych


Grupa HR+ Agnieszka J. Radziwi?owicz Andrzej Solka s.c.

Grupa HR+ to firma, której misją jest dostarczenie kompleksowych usług w zakresie HR.


OŚRODEK ADR FAYSZ- SKLEP INTERNETOWY ADR

KURSY ADR Z ZAKRSU PRZEWOZU DROGOWEGO TOWARÓW NIEBEZPIECZNYCH, SZKOLENIA DGSA, WYPOSAŻENIE POJAZDÓW


Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Barbara Konopacka

tłumaczenia polsko-niemieckie i odwrotnie, kursy i szkolenia językowe


AXON Wrocław

Innowacyjne programy nauczania, max. 8 osób w grupie.


DiversLingva

angielski, niemiecki, prawniczy, business english,matura, deutsch fur Juristen


CENTRUM TERAPII DZIECIĘCEJ

GABINET INTEGRACJI SENSORYCZNEJ


All 4 Nails

szkolenia profesjonalne z zakresu modelowania i stylizacji paznokci;usługi:nailstyling


ANDRZEJ PICZUŁA RANDAL OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

KURS NAUKI JAZDY,JAZDY DOSZKALAJĄCE,WYKŁADY MULTIMEDIALNE,


Big Ben Centrum Kształcenia Języka Angielskiego

Centrum praktycznej nauki języków obcych


Przedsiębiorstwo Usługowo Hndlowe MERITUM

Sklep nie Tylko dla szkół


PROFESJA - Centrum Kształcenia Kadr

Szkoły policealne 2-letnie i roczne, LO dla dorosłych


"Farysz" Ośrodek ADR

kursy-szkolenia ADR, wyposażenie pojazdów


M.M.KOŚCIELAK

podręczniki szkole, pomoce naukowe, poradniki metodyczne, plansze demonstracyjne


CLANDESTINO

tłumaczenia nieprzysięgłe, kursy języka hiszpańskiego dla firm i małych grup.


PUH "Kadra"

usługi bhp. kursy i szkolenia, e-kursy


COMBIDATA Poland Sp. z o.o.

COMBIDATA - jedna z największych w Polsce firm szkoleniowych (ISO 9001:2000, rekomendacja MENiS)


Bastet-Language Center

Centrum Języków Obcych i Kształcenia


ROSA Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna w Pruszczu Gdańskim

Szkoła kształci w zawodzie technik usług kosmetycznych. 2 lata nauki w systemie zaocznym.


Zakład Szkolenia i Doskonalenia Kadr

szkolenia, kursy, uprawnienia, staże, praktyki


sowa24

Księgarnia naukowa: książki, podręczniki, wydawnictwa naukowe


Szkoła Języków Obcych Eagle\\\'s Club Róża Molenda

Szkoła Języków Obcych


LICEUM PRZEZ INTERNET - ADEPT

Liceum przez internet


Biuro Tlumaczen i Uslug Edukacyjnych "Kadamaxo"

Korepetycje,lekcje indyw.i grupowe,uslugi sekretarskie


::1:: Szkoła Językowa MERKURY Wrocław, kursy języka angielskiego

Centrum Językowe MERKURY - szkoła języków obcych, prowadzimy naukę języka angielskiego, niemieckiego


G-media

Oferta dotycz±ca szkoleń komputerowych, tworzenia stron WWW, prezentacji multimedialnych i i


Délice - Nauka Języka Francuskiego

Kursy dla firm i osób prywatnych, Wykwalifikowani lektorzy, Konsultacje z metodykiem, System dualny


Sunschool

Oferta edukacyjna dla firm-języki obce, zapraszamy na nasza strone www.sunschool.pl


OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO

ORGANIZUJEMY KURS ADR, KURS WÓZKA WIDŁOWEGO ,KURS NA PRZEWÓZ RZECZY I OSÓB


Select Language Solutions

Select Language Solutions oferuje profesjonalne treningi językowe, które umożliwiają natychmiastowe


BUENA VISTA Szkoła Języków Obcych (dawna PORTO ALEGRE)

Szkoła języków Obcych specjalizująca się w nauczaniu języka hiszpańskiego i portugalskiego.


LangAid

Tłumaczenia i nauczanie języków


Stowarzyszenie Międzynarodowy Instytut Europejski

Wałbrzyskie Stowarzyszenie działające na rzecz edukacji, młodzieży i osób bezrobotnych


Why Not USA

Kursy językowe za granicą - ogólne, egzaminacyjne i specjalistyczne, renomowane szkoły


Biuro Tlumaczen

wykonujemy tlumaczenia przysiegle i zwykle-jezyk rosyjski i ukrainski,korepetycje


Express English

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą językową. Nauczamy języka angielskiego, niemieckiego...


Cetrum profesjonalnego Szkolenia OPTIMUM

Najlepsze kursy i szkolenia w Gliwicach!!!


Centrum Nauczania Języków Obcych \

Szkoła językowa prowadzi kursy językowe oraz przygotowujące do matury i certyfikatów językowych


Hilton Languages

Szkoła języków obcych. Kursy dla osób, firm oraz tłumaczenia.


Centrum Językowe \

KURSY JĘZYKOWE


Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Grudziądzu

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych na podbudowie gimnazjum (3-letnie) oraz ZSZ (2letnie)


Modern English

Ośrodek Nauczania Języka Angielskiego


INFO-TECH Gniezno

firma informatyczna: sprzedaż komputerów i usług informatycznych, szkolenia i kursy komputerowe


Szkoła Tańca ESENS

Kursy tańca towarzyskiego i współczesnego, pokazy taneczne


Krakowskie Szkoły Artystyczne

projektowanie ubioru, projektowanie wnetrz, aktorskwo, fotografia,Visual Merchandising


Centrum Językowe IDEA

szkolenia jezykowe i profesjonalne tłumaczenia.


Policealne Studium Poligraficzne, Multimedialne i Projektowania Reklam

Ksztalcimy w systemie zaocznym w zawodach: poligraf, operator DTP, projektant stron www


Centrum NaukiW&W Szkoła Języków Obcych

największa sieć szkół językowych na Dolnym Śląsku,młoda i dynamicznie rozwijająca się szkoła,bezpłat


Niepubliczne Przedszkole "Siódemka" Aleja Wyzwolenia 36, 58-300 Wałbrzych

Oficjalna strona Niepublicznego Przedszkola "Siódemka" Aleja Wyzwolenia 36, 58-300 Wałbrzych,


Ochotnicza Straż Pożarna

Historia i działalnośc ratowników z Wyrzyska


PHU Nina Export-Import

Wyposażenie placówek oświatowych w pomoce szkolne


::: Szkoła Progress Kraków - angielski metodą Callana :::

Kursy maturalne, Kursy dla AGH, angielski dla firm, lekcje próbne !!!


DIRECT Szkoła Jezyków Obcych, Turek, Września

Język angielski metodą Callana. Kurs business English


Ośrodek Kształcenia Zawodowego

Prowadzenie kursów, szkoleń


Akademia Komputerowa AkKom

Szkolenia dla kosztorysantów i Oprogramowanie, Rodos, Norma PRO, Norma Standard


Autocad - nasza specjalność to kursy komputerowe Warszawa

Autocad - kursy od podstaw po zaawansowane wizualizacje projektu, 10 lat doświadczenia


NobleProg - kursy i szkolenia informatyczne, konsultacje, doradztwo IT

Szkolenia informatyczne otwarte, w siedzibie klienta, indywidualne, skrojone do potrzeb.


Progress

Prowadzimy kursy językowe (język: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański).


NLP, Coaching, Rozwój Osobisty

Robert Niespodziński :: Szkolenia NLP


Policealna Szkoła E-Biznesu im. Adama Smitha

Policealna Szkoła E-Biznesu


Profi-Lingua

Angielski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Francuski, Rosyjski


The English Cocktail

The English Cocktail specjalizuje się w nauczaniu Business i General English


Ośrodek Szkolenia Kierowców "MATRIX"

Prowadzimy szkolenia w zakresie prawa jazdy kat.A i B


CJO Centrum Języków Obcych

Licencja MEN od 1990 r.


TriColore

Szkoła językowa i biuro tłumaczeń.


OK Oprogramowanie Komputerów

Firma nasza otrzymała w roku 1993 status niepublicznej placówki oświatowej i od tego czasu nieprzerw


Szkoła Rysunku MuzaWena

Szkoła rysunku MuzaWena oferuje lekcje przygotowujące do egzaminów na wydziały architektury i inne