Spis firm z branży: Szkolenia

katalog firm

Firmy z branży: Szkolenia

Tłumacz języka Niemieckiego

Witryna TłumaczeniaNiemcy to miejsce kontaktu z wykształconą oraz doświadczoną absolwentką szkoły ekonomiczno-administracyjnej i szkoły językowej w Görlitz, gdzie Marzena Nguyen Dang zamieszkuje od ponad 20 lat.


OXYGENE Maciej Myśków

Oxygene Sport DNA to grupa sportsmenów, którzy pragną dzielić się własną pasją do aktywności fizycznej z wszelkimi ludźmi.


Centrum Konferencyjne WPP

Oferujemy organizację szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, narad w nowoczesnych i przestronnych, doskonale wyposażonych wnętrzach.


Polski Rejestr Statków S.A.

Instytucja zajmująca się nadzorem nad statkami morskimi, oraz w dziedzinie budownictwa przemyłowego. Jednocześnie zajmująca się certyfikacją systemów zarządzania, jak i badaniami i rozwojem, a także szkoleniami.


Instytut Odpowiedzialnego Biznesu Anna Mrozowska

Warsztaty RODO to przedsięwzięcie dla biznesmenów i podmiotów, jakie chcą przygotowywać się na wdrożenie najnowszych zmian z zakresu ochrony danych i prywatności Konsumentów.


Ryszard Groński Konsultant Zamówień Publicznych

Interesują Państwa kursy zamówienia publiczne? Chcecie posiadać dopasowaną wiedzę dotyczącą postępowania przed Krajową Izbą Odwoławczą? W takim razie jesteście w odpowiednim miejscu. Nasza spółka oferuje specjalistyczne szkolenia, które obejmują różne tem


Centrum Doskonalenia Masażu Kraków

Przez wiele lat gromadziliśmy specjalistyczną wiedzę i poprawialiśmy własne umiejętności związane z masażem.


Szkoła Bezpiecznej Jazdy

Szkoła bezpiecznej jazdy została stworzona w celu organizacji szkoleń oraz treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy przeprowadzane jest mobilnie w dowolnym miejscu.


Drivemat

Szkolenie eco drivingu przeznaczone jest do wszystkich kierowców zawodowych pragnących zdobyć większe umiejętności jazdy. Eco driving jest świadomą taktyką jazdy obniżającą koszty eksploatacji samochodu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w postaci paliw


Drivemat

Kwalifikacja wstępna jest obowiązkowym kursem dla kierowców zawodowych. Szkolenie okresowe jest ważne pięć lat.


Drivemat

Szkolenie jazdy defensywnej organizowane jest w każdym mieście na obszarze całej Polski. Kurs defensive driving przeznaczony jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy duże floty samochodowe, które zaprasz


Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM

Przedsiębiorstwo Konsultingowe „AGM” od 1999 roku prowadzi działalność konsultingową na terenie całej Polski związaną z doradztwem biznesowym w zakresie poprawy efektywności wewnętrznej i zewnętrznej organizacji.


RS HOLDING RAFAŁ SZRAJNERT

Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń dla firm, które poprawią Twoją sprzedaż i nauczą Cię, jak radzić sobie z trudnościami w biznesie.


KrolYacht Szkolenia i Egzaminy Motorowodne

BEZSTRESOWE, JEDNODNIOWE szkolenie motorowodne zakończone egzaminem na patent: - sternik motorowodny, - holowanie obiektów plywajacych, - morski sternik motorowodny. www.krolyacht.pl


Instytut Odpowiedzialnego Biznesu Anna Mrozowska

Już wkrótce w Polsce zacznie obowiązywać polityka RODO, która ściśle związana jest z oryginalnymi rozporządzeniami powiązanymi z gromadzeniem oraz administrowaniem danymi personalnymi.


Ewa Gugała - Szkolenia sprzedażowe i biznesowe

Ewa Gugała-Hugues Szkolenia to profesjonalne centrum szkoleniowe. Stawiam na szkolenia zarówno sprzedażowe, biznesowe jak oraz menadżerskie.


Centrum Doskonalenia Masażu Kraków

Przez wiele lat gromadziliśmy fachową wiedzę i poprawialiśmy umiejętności praktyczne związane z masażem. Centrum powstało by, podzielić się tym potencjałem z Państwem, którzy marzą o ty by zgłębić sposoby różnorodnych metod pracy z ciałem.


Beauty Lux

Beauty Lux - jesteś w dobrych rękachJesteśmy Instytutem Szkoleń Kosmetycznych, który działa na rynku już od 15 lat. Dzięki temu jestesmy w stanie śledzić trendy i dostosowywać się do aktualnych potrzeb klientów.


INNpuls

Centrum Szkoleń Technicznych INNpuls


Zadora Zakład Pogrzebowy Andrychów

Zadora zakład pogrzebowy Andrychów, ul. Floriańska 1.


Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji – CSTNG

CSTNG to: Biuro projektowania technicznego, Biuro Patentowe, Produkcja na CNC i druku 3D, Agencja reklamowa i Innowacyjna Uczelnia Nowych Technologii.


Edumedical - szkolenia medyczne

Działamy od 2007 roku początkowo trudniliśmy się szkoleniem lekarzy i lekarzy stomatologów w nowościach w świecie medycyny i stomatologii. Nasze usługi zawsze były najwyższej jakości. Obecnie działamy dodatkowo w zakresie szkoleń praktycznych z zakresu me


Germania K. Michalak, M. Gładysz sp. j.

Idealnym miejscem do poznawania, lub otwierania dopiero własnych horyzontów lingwistycznych jest szkoła językowa Germania.


Ośrodek Szkolenia i Doradztwa Safety-logic Katarzyna Sudoł

Szkolenia BHP, PPOŻ, Pierwsza Pomoc;KOmpleksowa bsługa firm w zakresie BHP.


BHPEX Wielgus Spółka Jawna

BHPEX to firma bhp działająca na terenie województwa lubuskiego, a głównie na terenie miasta Zielona Góra. Jesteśmy największym w Polsce producentem instrukcji bhp, oraz innych, a także kart oceny ryzyka zawodowego.


Dance Class by Asia Sieja Reggaeton Bielsko-Biała

Jestem tancerką, nauczycielką i instruktorką tańca z Bielska-Białej.


EcoDriver S.C.

Witamy bardzo serdecznie pod adresem oficjalnym naszej szkoły jazdy. Naszym kursantom zapewniamy kompleksowe przygotowania do państwowego egzaminu na prawo jazdy kat. B.


My Englisch School Szkoła języka angielskiego

Szkoła języka angielskiego


Tao Space Piotr Majda

Zajmujemy się organizacją i przeprowadzaniem najwyższej jakości szkoleń z zakresu rozwoju osobistego oraz biznesu. Tworzymy wydarzenia, które nie tylko uczą, ale i głęboko zapadają w pamięć


KENO

Akredytowany Ośrodek szkoleniowy OZE w zakresie fotowoltaiki


PIO-MED Piotr Patała

Szkolenia medyczne oraz przeciwpożarowe dla firm oraz osób indywidualnych. Kursy Kwalifikowanej pierwszej pomocy.


PROFIT - Usługi BHP

Firma szkoleniowa "Profit" to profesjonalna firma oferująca szkolenia BHP w Warszawie i okolicach (lub w formie samokształcenia w całej Polsce).


Krzysztof Piotrowicz Szkolenia BHP Lublin

Firma "Szkolenia BHP - Krzysztof Piotrowicz" prowadzi działalność outsourcingową dla firm w zakresie analiz stanu bhp, tworzeniu dokumentacji powypadkowej obejmującej wypadki przy pracy, w drodze do pracy oraz w drodze z pracy.


Salander sp. z o.o.

Experience corner - sklep on-line z interaktywnymi materiałami szkoleniowymi polecanych międzynarodowych brandów.


Exbis

Firma edukacyjna Exbis prowadzi cykle szkoleń dla kadry menedżerskiej, warsztaty biznesowe dla firm, w tym szkolenia zarządów korporacji, w państwie i zagranicą, a ponadto szkolenia miękkie dla pracowników.


Baltic Business Training

Firma Baltic Business Training oferuje szeroki wachlarz tematów szkoleń biznesowych. Oferujemy szkolenia w formie otwartej oraz dedykowanej. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie.


EXPRESS LINGUA CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH

Express Lingua Centrum Języków Obcych posiada w swej ofercie kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Wszystkie prowadzone są w oparciu o metodę bezpośrednią.


Orime Group Sp. z o. o.

Jesteśmy firmą dostarczającą rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw, obejmującą audyty bezpieczeństwa, szkolenia BHP a w ramach stałej współpracy - bieżącą kontrolę i doradztwo w tym zakresie.


InfoBizTech

InfoBizTech jest firmą, której celem jest dostarczenie Informacji niezbędnych do prowadzenia Biznesu i opartych na najnowszych Technologiach.


Emiro

W ofercie firmy odnajdą Państwo wprowadzające, cykliczne oraz ogólne warsztaty bezpieczeństwa i higieny pracy jak i ochrony przeciwpożarowej, skierowane do personelu oraz zarządzających firmami.


KVADRO

Firma Kvadro oferuje kompleksową serwis z zakresu BHP, pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej. Poza tym doradzamy w zakresie Prawa Pracy, wykonujemy audyty i kontrole zakładów pracy, sporządzamy dokumentację oceny ryzyka zawodowego i powypadkową.


Progresa Sp. z o.o.

Wysokiej jakości szkolenia dla administracji publicznej i nie tylko. Wyłącznie trenerzy z praktycznym doświadczeniem.


Szkolenia.com.pl

Szkolenia.com.pl - szkolenia, kursy i konferencje zebrane w profesjonalnym serwisie.


Pro Optima Sp. z o.o.

ProOptima.pl – szkolenia, doradztwo, indywidualne szkolenie. Nasza firma jest odpowiedzią na wymóg dzisiejszego świata, gdzie akcent położony jest na stałe doskonalenia.


ProBalance Studio Rozwoju Osobistego

Probalance organizuje kursy i warsztaty, których celem jest rozwój osobisty.Na warsztatach z coachem dowiesz się jak osiągać wyznaczone cele, poprawić poziom motywacji, wykorzystać kreatywnie swój wolny czas i pokonać stres.


Cognity

Cognity jest firma zajmującą się prowadzeniem szkoleń komputerowych na różnych poziomach zaawansowania.


Blue Purchasing

Negocjacje handlowe i zakupowe to przy dużym budżecie w korporacji wyzwanie, do którego warto się przygotować, ażeby dochody zostały wymierne. Nasza firma przeprowadza kursy zakupowe, a dodatkowo świadczy usługi doradcze powiązane z zarządzaniem zakupami.


JUG training

W ofercie mojej korporacji znajdują się zaawansowane kursy biznesowe, sprzedażowe, a również pomocne w zarządzaniu zespołem: szkolenia interpersonalne, dla menedżerów, a oprócz tego dla trenerów.


PTEA Wszechnica

Podkarpackie Towarzystwo Edukacji Alternatywnej o nazwie „Wszechnica” od 14 lat działa na polskim rynku i obejmuje swym zakresem usług szkolenie firm i instytucji, przeprowadza kursy doszkalające i kwalifikacyjne.


Eduro s.c.

Specjalizujemy się w szkoleniach z tematyki zarządzania, zarządzania projektami i zmianą. Szkolimy m.in. z kompetencji miękkich, technik rozwiązywania problemów i konfliktów, kreatywności, coachingowego podejścia do zarządzania.


Unlimited Group Polska

Firma outsourcingowo - szkoleniowa


WoMa Solution 24

Strona internetowa firmy WoMa Solution, która już od 2005 roku trudni się doradztwem oraz szkoleniami. Generalnie wszystkie świadczone przez nas usługi dotyczą działalności operacyjnej przedsiębiorstw.


AudioBiznes

AudioBiznes to innowacyjne wydawnictwo, które koncentruje swoją działalność na produkcji i sprzedaży publikacji elektronicznych: audiobooków i e-booków o tematyce biznesowej.


Persolog Polska Sp. z o.o.

Nasza firma kształci menadżerów HR i obecnie wyuczyliśmy już ponad 20 coachów. Specjalnie dla ludzi kierujących firmami prowadzimy swoje szkolenia biznesowe.


Puenta Hanna Szulczewska

Nasza firma trudnisię tłumaczeniami oraz organizowaniem szkoleń dla firm dotyczących języka włoskiego oraz angielskiego. Nasz główny tłumacz przysięgły to osoba z wieloletnim doświadczeniem, która z pewnością ułatwi zawieranie umów międzynarodowych.


Ośrodek Szkolenia Kierowców „Delfin” Marta Sobala Halina Cieślowska S.C.

W przedsiębiorstwie Delfin oferowana jest świetnie zorganizowana nauka jazdy Poznań to rejon obsługiwany. Konsumenci, który zależy na wydajnym szkoleniu, powinni zwrócić uwagę na tą propozycję.


NR-Med

NR-Med specjalizuję się w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy oraz w zabezpieczeniach medycznych imprez masowych.


Szkoła Języków Obcych EuroSchool-Perfect

Szkoła Języków Obcych EuroSchool-Perfect istnieje od 1995 roku i cały czas liczba kolejnych usatysfakcjonowanych klientów rośnie.


Home Tutors

Coraz więcej osób potrzebuje pomocy w nauce podczas przygotowywania się do egzaminu dojrzałości. Home Tutors świadczy tego typu usługi dla uczniów z programu Matury Międzynarodowej, GCSE i IGCSE.


produkcyjni.pl

firma consultingowo- szkoleniowa


MGM szkolenia BHP

Firma prowadzi działalność szkoleniową w zakresie szkoleń bhp, kontroli PIP, outsorcingu BHP i P.POŻ, a także oceny ryzyka zawodowego i przeprowadzenie dochodzeń powypadkowych.


five-biuro

Sale konferencyjno - szkoleniowe w centrum Poznania, gabinety do wynajęcia na godziny.


AS-BUD

Sale szkoleniowe, konferencyjne na wynajem.


Adverbium Language Services

- szkolenia językowe dla firm, tłumaczenia zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne, audyt językowy


Pracownia Andragogiki Stosowanej

Zależy nam, aby uczący się ludzie dorośli mieli w nas wsparcie na polu działania zawodowego oraz osobistego!


Eureka HR Sp. Z o.o

Już od 10 lat zdobywamy doświadczenie i wiedzę jak ulepszać prowadzenie biznesu dzięki outsourcingowi.


Ośrodek Szkolenia Ustawicznego i Kursów Zawodowych

Szkolenia BHP, instrukcje ppoż., dokumentacja HACCP i inne


OSK \"Kama\"

OSK Kama - szybka i tania nauka kierowania


Verbis

Firma zajmuje się zarządzaniem produkcją poprzez wdrażanie rozwiązań z filozofii lean management.


Ośrodek Szkolenia Ustawicznego i Kursów Zawodowych

BHP PPOŻ Szkolenia Kursy Kompleksowa obsługa firm


Akademia Tańca Dakini

Akademia Tańca Dakini w Bielsku-Białej


Skarbnica Wiedzy i Praktyki DEBHORA

Oferty szkoleń biznesowych dla firm są przygotowane starannie i dopasowane do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z naszymi propozycjami (szczegóły na stronie internetowej. Zadbaj o swój rozwój i personelu!


TZ-Consultans Tadeusz Zawistowski

Firma działa od 1997 roku zajmując się szkoleniami i doradztwem w obszarze biznesu i administracji.


Ośrodek Szkoleniowy Instruktaż Bożena Zdanowicz

Szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców, szkolenia HACCP i pierwsza pomoc, służba BHP, wynajem sal szkoleniowych


Fundacja Ośrodek Kształcenia Kadr

Zapraszamy na szkolenia, kursy, studia podyplomowe, praktyki zawodowe.


Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn, CompSecur sp. z o.o.

CompLearn jest nowoczesnym centrum szkoleniowym, ukierunkowanym na wiedzę w obszarze najnowszych technologii informatycznych.


Fire World

Kompleksowe usługi Przeciwpożarowe i BHP.


BHP Expert

Usługi dla firm w zakresie BHP i PPOŻ - szkolenia, przeglądy, nadzór i doradztwo.


Expertus Dariusz Nowak

Służba bhp, ocena ryzyka zawodowego, kursy, szkolenia, instrukcje, p.poż. HACCP.


Centrum Językowo-Szkoleniowe PROGRESS

Oferujemy Państwu szeroki zakres kursow językowych i szkoleń dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Prowadzimy kursy językowe, korepetycje przedmiotowe oraz szkolenia.


Quality Austria-Polska

Quality Austria, międzynarodowa jednostka zajmująca się kształceniem, certyfikacją i dokonywaniem ocen, powstała w wyniku zgrupowania czterech samodzielnych jednostek.


Polska Giełda Pracy

Polska Giełda Pracy | Szkolenia, rozwój zawodowy, praca, oferty pracy.


Akademia MDDP

Doskonałe szkolenia dla księgowych: podatkowe, z rachunkowości oraz Kursy księgowości i studia podyplomowe. Podatki, VAT, CIT. Rachunkowość MSR, MSSF, UoR. Akademia Biznesu MDDP.


Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej

Firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń.


Stpwarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Opolu

Opolski Oddział Stowarzyszenia Księgowych w Polsce powstał w 1957 r. Jest organizacją społeczno-zawodową, zajmującą się w szczególności edukacją szerokich rzesz pracowników ekonomiczno- finansowo- ksi


Nauka Jazdy Janusz Walkowiak

Kursy Prawa Jazdy, Doszkolenia Kat. B.


Nauka Jazdy ArtBED Rybnik, kursy na prawo jazdy kat. B

Kursy na prawo jazdy kat. B Rybnik. Tanio, skutecznie, profesjonalnie.


MED-Anest Kursy szkolenia z pierwszej pomocy, BHP

Kursy pierwszej pomocy, BHP.


Szkolenia dla firm

Firma Effect Group zaprasza na szkolenia otwarte i zamknięte. Szkolenia otwarte realizowane są gównie w Warszawie, Krakowie i Sopocie.


Porto Alegre

Szkoła języków iberyjskich


Ośrodek Szkolenia Kierowców \"TURBO\" Natalia Marcinkowska

Firma zajmuje się szkoleniem osób ubiegających się o prawo jazdy kat. \"B\", możliwe jest odbycie kursów podstawowych, dodatkowych oraz uzupełniających.


Szkolenia BHP - Sułkowski

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży BHP i PPOŻ. Prowadzimy szkolenia BHP, szkolenie ppoż. Opracowujemy Instrukcja bezpieczeństwa Pożarowego. Robimy Kurs pierwszej pomocy


Ośrodek Szkolenia Kierowców \"Krzyś\" Krzysztof Konieczny

Szkolimy kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B. Zapewniamy miłą i bezstresową atmosferę.


USŁUGI BHP I PPOŻ \"SUŁKOWSKI

USŁUGI BHP I PPOŻ \"SUŁKOWSKI - szkolenia BHP, szkolenie PPOŻ


Akademia Multi Art

Akademia Multi Art jest prywatną szkołą filmowo-artystyczną specjalizującą się w kształceniu w wybranych, nowoczesnych dziedzinach wizualizacji, koncepcji i praktyki w zakresie produkcji filmowej.


Ośrodek Rozwoju Osobistego MEM

Oferujemy: badania psychologiczne kierowców, diagnostykę psychologiczną, poradnictwo i psychoterapię, naukę języków obcych,szkolenia.


BPIC Sp. z o.o.

BPIC to jednostka certyfikacyjna i szkoleniowa działająca w obaszarze systemów zarządzania.


Centrum Języków Obcych Yellow

Centrum Języków Obcych Yellow należy do wiodących firm językowych.


Prywatna Szkoła Nauki Jazdy Kulus Marian

Prywatna szkoła nauki jazdy, oferująca szkolenia kierowców na prawo jazdy kategorii B i T.


Kursy nurkowań

Szkolenia nurkowe, kursy nurkowania wielkopolskie, nurkowanie i szkoła nurkowania - Poznań, Wielkopolski - Pacyfik Diving Team.


Firma Szkoleniowo - Usługowa EKSPERT

BHP -Ostrowiec, szkolenia, oraz obsługa Firm w zakresie BHP i PPOŻ


Akademia Jazdy SUFLER Tadeusz Uliński

Kursy prawa jazdy kat.B szkolenia dodatkowe i uzupełniające


Automobilklub Bydgoski

Bezpłatne kursy na prawo jazdy


Centrum Edukacyjne Edukus

Centrum Edukacyjne Edukus oferuje Kursy Maturalne oraz Korepetycje. Doświadczeni nauczyciele, komfortowe wyposażenie sal wpływa na idealne warunki nauki i znaczne efekty nauki.


A-Consulting

A-Consulting to grupa młodych specjalistów, których celem jest wspieranie i kierowanie rozwojem innych tak, aby osiągnęli pełnię swoich możliwości.


BHP i PPOŻ inż. Sylwia Garwolińska

Firma BHP i PPOŻ wykonuje między innymi: *szkolenia BHP dla wszystkich grup zawodowych (wstępne, okresowe), *tworzenie dokumentacji BHP, *tworzenie dokumentacji powypadkowej, *ocenę ryzyka


Active-Learning | Angielski Krosno

Jesteśmy nowoczesnym centrum szkoleniowo-edukacyjnym z siedzibą w Krośnie. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych, komputerowych i biznesowych.


OPEN Konsultacje & Szkolenia

Jesteśmy grupą konsultantów i trenerów z wieloletnim doświadczeniem. Naszym celem jest edukacja i wspieranie rozwoju ludzi we współczesnych organizacjach.


BHP EMIRO Kraków

Doradztwo, Nadzór i Szkolenia BHP PPOŻ


Szkolenia i Usługi Ratownictwa Medycznego \"MAR-MED\"

Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej.


CRIMPED S.C.

Szkolenia dla pracowników socjalnych, pedagogów szkolnych...


Ochrona Medyczna.pl Sp. z o.o.

Firma zajmująca się szkoleniami z pierwszej pomocy przedmedycznej. Nowością są kursy z p/pomocy, bezpieczeństwa p/ pożarowego i BHP metodą e-learningową.


PR Partner

PR Partner - doradztwo * szkolenia * komunikacja.


AXIO

Jesteśmy niezależną Firmą działającą w sektorze finansów. Od kilku lat z powodzeniem tworzymy zewnętrzne struktury wsparcia sprzedaży na terenie całego kraju.


ASK Analizy Szkolenia Konsulting

Firma doradczo-szkoleniowa. Łączymy wiele narzędzi pracy, żeby osiągać cele ważne dla klientów.


Unlimited Group Polska

Trust. Create. Expanse.


Ośrodek Kwalifikacji Jakości Wyrobów SIMPTEST w Poznaniu

Szkolenia i konsultacje w zakresie opracowywania i wdrażania Systemów Zarządzania Jakością, Środowiskowego, Bezpieczeństwem i Higiena Pracy,Zintegrowanych Systemów Zarządzania i in.


BHP Konsult

Doradztwo BHP, szkolenia BHP, pierwsza pomoc, HACCP, Instrukcje p.poż, wdrażanie systemów zarządzania ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001


BHP Magdalena Socha

Usługi i szkolenia BHP i ppoż na terenie województwa śląskiego.


OnlyCNC

Szkolenia na operatora - programistę CNC.


Integral Technologies Sp. z o.o.

Integral Technologies - autoryzowany ośrodek szkoleniowy Microsoft. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń autoryzowanych i autorskich Microsoft. www.integral-tech.pl


INS-OMNIA

KOMPLEKSOWA obsługa firm pod katem BHP, ocena ryzyka, szkolenia, transport, ADR


Medires Bieniek & Kuśnierz Sp. j.

Przedmiot działalności: szkolenia medyczne, językowe i zawodowe dla osób pracujących oraz bezrobotnych. Obejmuje to między innymi działalność, którą prowadzimy jako ośrodek kształcenia podyplomowego p


TRECO

Portal dla wszystkich osób zajmujących się rozwojem kompetencji lub przygotowujących się do takiej pracy


Szkoła Jazdy \"FIOR\" Zbigniew Fior

Nowa jakość szkolenia kierowców kat B.


RBD - Rozwój Branży Drzewnej

Firma zajmuje się szkoleniami, badaniami, doradztwem oraz ekspertyzami w zakresie branży drzewnej.


Nasza Era Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C.

Nasza Era Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C.., jest profesjonalną firmą szkoleniową działającą na terenie województwa mazowieckiego i okolic.


SENSUALNA KOBIETA BIZNESU

SENSUALNA KOBIETA BIZNESU to projekt tworzony z myślą o potrzebach kobiet.


HUMAN SKILLS

HUMAN SKILLS to firma szkoleniowo - doradcza. Prowadzimy szkolenia, warsztaty, coachingi dla biznesu, administracji publicznej oraz osób prywatnych.


OSK Nauka Jazdy, Ośrodek Szkolenia Kierowców \"PUK\"

Szkolimy kandydatów na kierowców kategorii B ,nasz ośrodek cieszy się wysoką zdawalnością ,zadzwoń i przekonaj się ...ponad 30 lat doświadczenia...


Wirtualna Internetowa Akademia Biznesu

Wiab - Profesionalny e-learning dla firm


Bluesfera

Specjalizujemy się w kursach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza firma organizuje kursy poprzez platformę e-learningową, co zwiększa efektywność nauki przez pracowników zasad BHP.


WAKE UP- szkolenia, konferencje i integracja Alicja Chylińska

Organizacja szkoleń, konferencji i wyjazdów integracyjnych dla firm- WAKE UP!


WAKE UP!- szkolenia, konferencje i integracja

Organizacja szkoleń, konferencji i wyjazdów integracyjnych dla firm- WAKE UP!


WAKE UP!- szkolenia, konferencje i integracja

Organizacja szkoleń, konferencji i wyjazdów integracyjnych dla firm- WAKE UP!


DRIFT OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

Jesteśmy Szkołą Nauki Jazdy, która stawia sobie za cel przygotowanie kandydatów na kierowców nie tylko do pomyślnego zdania egzaminu lecz do samodzielnej egzystencji w ruchu drogowym.


AUTO PARTNER Skoła Nauki Jazdy Prawo Jazdy Skierniewice

Posiadamy NAJLEPSZĄ ZDAWALNOŚĆ w Skierniewicach!!


Saleshunter.pl

Coaching, szkolenia, headhunting, pozycjonowanie top10 google.


Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Dziadkowiec

Kurs na prawo jazdy kategorii B oraz jazdy doszkalające


Job Safety Ośrodek Szkoleniowy

bhp, szkolenia, pierwsza pomoc, ochrona przeciwpożarowa, wypadki przy pracy, orz, nadzór bhp, haccp, gmp/ghp, bezpieczeństwo w ruchu drogowym, higiena pracy, środki ochrony indywidualnej, analizy, zab


CS CIRS - Centrum Szkoleń

Centrum szkoleń oferuje wachlarz różnorodnych kursów wspomagających rozwój Państwa pracowników.


LIGA OBRONY KRAJU OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

\"DOBRA SZKOŁA LOK\" - TO BARDZO DOBRA SZKOŁA


Ośrodek Szkolenia Kierowców RAJD

kursy prawa jazdy, szkolenia dodatkowe, krótkie terminy, dojazd do kursanta


KP Konsultant

Oferujemy usługi wspierające rozwój kadry menadżerskiej i pracowników szeregowych w obszarze szkoleń


Szkoła Trenerów Biznesu "Profesjonalny Trener"

Program skierowany jest do osób pragnących zdobyć zawód trenera.


Centrum Uwodzenia

Jedyne w Polsce szkolenie z uwodzenia z profesjonalnym podejściem merytorycznym.


4wings-szkolenia

Rozwiniemy skrzydła potencjału Twoich zespołów! Ddając gotowe rozwiązania jak podnieść efektywność


Akademia Tańca Maestro

Kursy tańca towarzyskiego, salsy, hip-hop, tango, latino solo, pierwszy taniec, sportowy klub tańca.


Safety & Protection

S&P JEST FIRMĄ DORADCZO – SZKOLENIOWĄ ŚWIADCZĄCĄ USŁUGI W ZAKRESIE BHP I PPOŻ.


BLB - USŁUGI - BHP

szkolenia bhp i ppoż., obsługa firm z zakresu bhp i ppoż.


Astrea

gabinet psychologiczny, porady psychologiczne, terapia biofeedback, analizy psychografologicne


Grupa RATMED SC

Grupa RATMED SC to kursy pierwszej pomocy


OneLook Coaching and Training

OneLook Coaching and Training jest firmą świadczącą profesjonalne usługi coachingowe i szkoleniowe.


ATENA Centrum Edukacyjne

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego


Effective Education

Firma szkoleniowa organizaująca szkolenia, warsztaty , konferencje dla firm oraz administracji publi


Kancelaria ARS Suchożebrski

Szkolenia, odszkodowania powypadkowe, obrót nieruchomościami, windykacja należności, porady prawne.


Business Communication Group Sp. z o.o.

Business Communication Group Sp. z o.o. prowadzi działalność na terenie całego kraju


AOK - kursy maturalne Łódź

AOK - Chcesz bezstresowo zdać maturę? Akademicki Ośrodek Kształcenia oferuje profesjonalne kursy


Supon-Łódź Sp. z o.o.

Supon zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz bhp


Human Lab

Human Lab to firma szkoleniowo-doradcza oferująca rozwiązania HR dla biznesu.


Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Zarząd Główny w Warszawie Oddział Okręgowy w Opolu

SKwP O/O w Opolu organizuje szkolenia,kury,seminaria z zakresu rachunkowości, finansów, podatków.


Liga Obrony Kraju Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowócw

Kursy, szkolenia


Centrum Szkoleń i Konferencji STEM Sp. z o.o.

Wynajem sal konferencyjnych,organizacja szkoleń i konferencji


Efekt Eugeniusz Sieńko

bhp,szkolenia,doradztwo,nadzór,bhp trójmiasto,rumia,reda,wejherowo


Zespół Szkół w Zgierzu E. Nagadowskiego

Szkoła E. Nagadowskiego od 1989 r., kształcą w zawodzie technik dentystyczny.


Arron Partners

Jesteśmy firmą zajmującą się szkoleniami, doradztwem, coachingiem.


Ośrodek Szkolenia Kierowców \\

OSK MAGNUM


Team&Personal. S.C.

Szkolenia, Team building, organizacja wyjazdów integracyjnych, eventów i wyjazdów zagranicznych


COMPLEX

Szkolenie kandydatów na kierowców


OLYMPUS Centrum Edukacji i Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.

OLYMPUS CEiRB Sp. z o.o. to firma zajmująca się szkoleniami kadr dla firm i instytucji rządowych.


LENA - BIELA JAN - OSRODEK SZKOLENIA KIEROWCóW

PROWADZIMY KURSY NA PRAWO JAZDY KAT -A I B


AKROPOL Ośrodek Skolenia Kierowców

Firma organizuje kursy dla kandydatów na kierowców kat. B Prawa Jady


OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW KRYSTIAN

OŚRODEK PROWADZI SZKOLENIA NA PRAWO JAZDY KAT B PROFESJONALNIE I BEZSTRESOWO


BHPDOMINEX

DORADZTWO, SZKOLENIA, DOKUMENTACJA, NADZÓR


AVENHANSEN Sp. z o.o.

Profesjonalne szkolenia biznesowe


Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych

Wyższa Szkoła prowadząca studia ekonomiczne


UNI - FOCUS STUDIO S. C.

Kameralna, profesjonalnie wyposażona sala szkoleniowa, fokusownia


Europejskie Centrum Bezpieczeństwa Pracy

Szkolenia i usługi BHP


Rusin Mirosław PROFESSIONAL

oSrodek szkolenia kierowców


Mataro

Mataro - szkolenia i doradztwo


Pro Optima Sp. z o.o.

Szkolenia, coaching, doradztwo, doskonalenie, rozwój umiejętności, optymalizowanie funkcjonowania


ABILITY

Szkolenia dla firm i osób prywatnych na terenie całego kraju. Zmień z nami swoją przyszłość!


TUBAJ Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia się

Kursy z zakresu szybkiego czytania i technik efektywnego uczenia się.


SensUp - Szkolenia pracowników i doradztwo personalne

SensUp - niestandardowe rozwiązania na standardowe potrzeby


Prawo jazdy PIK Ursynów

Kat. A i B. Kursy podstawowe, przyspieszone, weekendowe, doszkalanie. Wczasy z prawem jazdy.


BHP-Consulting Ośrodek Szkolenia Zawodowego s.c. Katarzyna Dulińska, Dariusz Duliński

Jesteśmy placówką szkoleniowo – doradczą, zajmującą się głównie dziedziną BHP oraz ochroną p.p


Mysłowcika Szkoła Języków Obcych - Metoda callana - metoda tradycyjna

Metoda Callana - metoda tradycyjna - język angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, rumuński, pols


AMW Zarzadząnie Bezpieczeństwem Pracy

Przekazując obowiązki bhp nam, uzyskacie Państwo wykonanie usługi po najniższych kosztach.


BHP Bokot Firma Doradczo-Usługowa, Bogdan Kotlarczyk

Doradztwo i szkolenia w dziedzinie BHP i P-poż


Centrum Szkolenia Medika

prowadze kursy przedmedyczne dla osrodków szkolenia kierowców , firm . Oraz zabezpieczanie imprez.


Szkoła Języka Angielskiego OXBRIT

Kursy angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przygotowanie do matury i egzaminów Cambridge.


PTS VICTORIA - KRAUSE

SZKOLENIA BHP


LIGA OBRONY KRAJU OSZK ZIELONA GÓRA

OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO KIEROWCÓW


Dawid Rudnicki "RUDNICKI CONSULTING"

bhp, nadzór, szkolenia, ppoż., consulting prawny, windykacja


PPHU COMPLEX Szkoła Nauki Jazdy ABS Szymon Etryk

Szkoła Nauki Jazdy - SZKOLENIA W ZAKRESIE KAT. A, B, C. Szybko, Tanio, Bezstresowo


Kreatywna Edukacja Magdalena Łabuś

Prowadzimy szkolenia biznesowe, sprzedażowe, z rozwoju osobistego, bhp oraz dla nauczycieli.


P.W. BATOR-STYL Janusz Bator

BATOR-STYL to spokój o BHP w pracy


ITC Centrum Szkoleniowe Sp.zo.o.

ITC Centrum Szkoleniowe


Art&Media Productions Piotr Gembarowski

Zajmujemy się szkoleniami medialnymi dla firm i polityków.


KefAnn s.c. - PSYCHOEDUKACJA

Anna Ratajczyk i Piotr Pilipczuk - Trenerzy NLP, Master Coachowie, Trenerzy Coachingu International


Śląskie Centrum Szkoleniowe przy GARR S.A.

SCS przy GARR S.A. prowadzi szkolenia otwarte, zamknięte oraz finansowane ze środków UE.


Centrum Języka Francuskiego VOILA

Centrum VOILA, współpracujące z wydziałem CLA na Uniwersytecie we Franche-Comté, oferuje kursy język


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Complete

Firma prowadzi szkolenia specjalistyczne,usługi projektowe (budownictwo) oraz usługi informatyczne


Adam Nauka Jazdy

Od 1995r szkolimy na kat.A,B,BE i D.Yamaha,Punto,Corsa


www.whisky.org.pl

Alkohol Whisky: Szkolenia, Kursy, Informacje, Reklama, Współpraca


CE2 Centrum Edukacji

szkolenia, seminaria, konferencje


ABC Centrum Szkoleniowe

Prowadzimy treningi psychologiczne min.z asertywności , komunikacji, kreatywności.


Omni Araneo

Naszą specjalnością są szkolenia oraz doradztwo unijne, oferujemy również wynajem sal komputerowych.


Centrum Kursowe Doskonalenia Kadr i Niepubliczny Ośrodek Doskonalnia Nauczycieli

Profesjonalne kursy doskonalące umiejętności-integracyjne, konferencje, kursy, szkolenia


Centrum Szkolenia Kierowców Zawodowych INSPEKTOR

Szkolenia ADR dla kierowców w zakresie wszystkich klas, najtańsze ceny na rynku


The BEST School of English

Najlepsza szkoła językowa w Krakowie "BEST". Kursy, lekcje, obozy. Język angielski dla każdego.


Kompleksowa Obsługa Firm Anna Sobczyk

Szkolenia, Doradztwo, Finanse, Biznes Plan, Strony www


Centrum Uslugowe ''TOR''

OBSLUGA FIRM BHP, SZKOLENIA,POSREDNICTWO PRACY, coch


Młodzieżowy obóz motoryzacyjny

Szkolenia na prawo jazdy w okresie wypoczynku


ANDARPOL - Centrum usług i szkoleń

bhp, p.poż, pierwsza pomoc, ochrona środowiska


BHP-Protektor

Firma świadcząca usługi BHP


obsługa klienta.com

Arleta Olczyk - szkolenia, konsultacje, rekrutacje


ANDARPOL - Centrum usług i szkoleń

usługi i szkolenia bhp , p.poż , pierwszej pomocy oraz ochrony środowiska


Akademia Szkolen i Kompetencji

ASiK to Stowarzyszenie ktorego celem jest rozwijanie aktywnej polityki rynku pracy, szkolenia.


LIGA OBRONY KRAJU OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

PROWADZIMY KURSY NA PRAWO JAZDY WSZYSTKICH KATEGORII


LIGA OBRONY KRAJU OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

PROWADZIMY KURSY NA PRAWO JAZDY KAT.A,B,C,D,E


LIGA OBRONY KRAJU OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

OSK PROWADZI KURSY NA PRAWO JAZDY WSZYSTKICH KATEGORII


Krakowski Osrodek Szkoleniowy

szkolenia w zakresie ksiegowosc, kadry, place, zus


BPP ANNA

Firma oferuje krótkie,fachowe szkolenia z zakresu Program Płatnik i Przekaz elektroniczny.


BE-HA-PE MIROSŁAWA SZEWCZYK

SZKOLENIA BHP USŁUGI Z ZAKRESU BHP I PRAWA PRACY


Perfect Training Sp. z o.o.

Szkolenia, kursy, książki :: Psychologia biznesu


www.megabiznes.pl

Jak dojść do NIEZALEŻNOŚCI FINANSOWEJ