katalog firm

Serwis internetowy katalog.dla-firm.pl powstał jesienią 2005 roku, od początku swojego istnienia pełni funkcję internetowego katalogu firm. Nasz główne założenia to brak opłat za korzystanie z serwisu oraz prosta i intuicyjna obsługa katalogu. Katalog firm spełnia rolę bezpłatnej platformy reklamowej dla firm. Dodanie firmy do katalogu sprowadza się do wypełnienia jednego prostego formularza, po akceptacji moderatora wpis pojawia się w serwisie. Każdy wpis posiada swoją własną podstronę, firmy podzielone są na województwa, miejscowości oraz branże.

Katalog oparty jest o autorskie rozwiązanie stworzone przez firmę ABIX, będącą właścicielem serwisu. Specjalizujemy się w reklamie internetowej oraz projektowaniu stron internetowych, współpracując z wieloma firmami w zakresie promocji w Internecie, dlatego wiemy jakie są potrzeby firm w tej dziedzinie. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy do ciągłego ulepszania naszego katalogu. W ostatnich latach liczba serwisów internetowych o podobnym profilu gwałtownie wzrosła. Niestety wraz ze wzrostem ilości katalogów firm spadła ich jakość. Wielu właścicieli tego typu stron stawia na ilość a nie na jakość, efektem tego jest uruchamianie wielu katalogów lub nawet wielu kopii tego samego katalogu. Innym problemem jest porzucanie rozpoczętych projektów, katalogi firm często nie przynoszą spodziewanych korzyści ich właścicielom, którzy rozczarowani zamykają stronę. Dodawanie firmy w serwisach, które się pojawiają i znikają jest stratą czasu.

Naszym priorytetem jest jakość i ciągłość działania, dokładamy wszelkich starań aby mimo dużej konkurencji nasz katalog firm cały czas działał a baza firm powiększała się. Wiele wysiłku wkładamy w promocję serwisu, staramy się również dbać o jakość wpisów, odrzucając wpisy zawierające błędy. Ufamy, że Użytkownicy to docenią, sądzimy iż wielu właścicieli firm już przekonało się o tym, że lepiej jest zamieścić wizytówkę w jednym solidnym serwisie niż w kilkunastu niedopracowanych. Zachęcamy więc do korzystania z naszego katalogu firm oraz czekamy na Wasze opinie.