City Office Polska Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Łódź

Opis firmy City Office Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy Firmą, która oferuje pod jednym dachem zarówno mikrobiura, sale szkoleniowo-konferencyjne jak i miejsca coworkingowe. Tajemnicą naszego sukcesu jest sposób i indywidualność podejścia do klienta.
CITY OFFICE jest rozwiązaniem i odpowiedzią na potrzeby mikroprzedsiębiorców, freelancerów i osób rozpoczynających działalność gospodarczą z myślą umożliwiania pracy w warunkach biurowych tym, którzy dotąd nie posiadali wystarczających środków na ten cel.
Nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zorganizować szkolenia w profesjonalnych i komfortowych warunkach.
CITY OFFICE jest miejscem, gdzie każdy przedsiębiorca może:
- zarejestrować swoją działalność pod adresem ul. Plac Wolności 12 w Łodzi na podstawie podpisanej umowy;
- korzystać z dostępu do Internetu i pełnej infrastruktury biurowej, jak również kuchni i przestrzeni wspólnych;
- nawiązać kontakty z innymi przedsiębiorcami, którzy korzystają z CITY OFFICE i odnoszą sukcesy na rynku, a dzięki temu mają szansę na rozbudowę własnej sieci kontaktów.

W CITY OFFICE nie deklarujesz długiego pobytu, nie płacisz kaucji, a swoją umowę przedłużasz z miesiąca na miesiąc.

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 – 21.00. Twoja Firma ma szansę stać się rozpoznawalna i dobrze postrzegana dzięki funkcjonowaniu w nowoczesnych, a także innowacyjnych warunkach. Przedsięwzięcie to jest ulokowane w ścisłym centrum miasta z dogodnym dojazdem do najważniejszych ośrodków biznesu. Będziesz posiadał profesjonalną obsługę sekretariatu i dostęp do sal konferencyjnych, czekających na spotkania z Twoimi klientami.CITY OFFICE to z pewnością najlepsze rozwiązanie dla osób, które wchodzą we własny biznes, a ryzyko związane z trudnymi początkami ma szansę zostać zminimalizowane, przede wszystkim jest to rozwiązanie ekonomiczne i nieobciążone zobowiązaniami.

Dane kontaktowe

Plac Wolności 12
91-415 Łódź
tel. 42 235 36 61

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-05-11 17:47:08 | Ilość odsłon: 922

Tagi