P.P.H.U. ARTMAR

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Chrzanów

Opis firmy P.P.H.U. ARTMAR

Jesteśmy producentem parapetów wewnętrznych wykonywanych według unikalnej technologii kompozytów mineralnych (skruszony kamień w połączeniu z żywicami).
Nasze wyroby występują na rynku pod handlową nazwą „PARAPETY TERMOIZOLACYJNE” i są NOWOŚCIĄ w Polsce.
Nasze parapety produkowane są z kompozytów mineralnych stanowiących odmianę wyrobów typu „solid surface".Są one konkurencją dla tzw. Aglomarmurów (Konglomeratów).
Wyjątkowa konstrukcja parapetów sprawia, że nasze wyroby są:*lżejsze od tradycyjnych*nie schładzają pomieszczeń*nie absorbują ciepła od urządzeń grzewczych*są tańsze od analogicznych wyrobów tej samej grubości*są nieprzesiąkliwe*odporne na zaplamienia*odporne na uszkodzenia mechaniczne*są elastyczne*nie pękają*trwałe*twarde*wytrzymałe*odporne na zmiany temperatury i promienie UV*higieniczne*łatwe w utrzymaniu czystości.
W swojej ofercie posiadamy parapety wewnętrzne wykonane na wzór naturalnych deseni marmurowych i granitowych, parapety jednobarwne ,metaliczne oraz z domieszką brokatu.
Produkowane przez nas parapety wewnętrzne są doskonałą imitacją naturalnych granitów
i marmurów, posiadają swój niezaprzeczalny urok i nadają się równie dobrze do domu, biura jak i innych budynków użyteczności publicznej.
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.

Dane kontaktowe

Wygiełzów, ul. Oświęcimska 29, k. Chrzanowa
32-551 Babice
tel: 604 062 927
fax: 32 613 43 85
e-mail: artamar@onet.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-05-11 12:00:14 | Ilość odsłon: 1137

Tagi