Gravis Legal Group Tomasz Sułkowski

katalog firm

Branża: Windykacja | Województwo: śląskie | Miejscowość: Tarnowskie Góry

Opis firmy Gravis Legal Group Tomasz Sułkowski

Jesteśmy godnym zaufania i rzetelnym partnerem na rynku usług prawnych. Klienci cenią nas za niezwłoczne i profesjonalne realizacje ich zamierzeń oraz za zaangażowanie i odpowiedzialność. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną na wysokim poziomie merytorycznym, co daje naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Misją naszej kancelarii jest niesienie pomocy wszystkim tym, którzy stali się ofiarą nieuczciwej działalności firm, ubezpieczycieli i innych podmiotów wykorzystujących i żerujących na nieświadomości ludzi.

Nie ograniczamy się tylko do usług prawnych. Zabezpieczamy również płynność finansową naszych Klientów Biznesowych chroniąc ich przed nierzetelnymi płatnikami poprzez monitorowanie płatności oraz skuteczną i szybką windykację należności.
Ponadto w imieniu naszych Klientów ubiegamy się o należne odszkodowania po wypadkach spowodowanych różnymi zdarzeniami losowymi.
Dzięki doskonałej znajomości prawa i aktywnemu zaangażowaniu realizowane przez nas projekty pozwalają zabezpieczyć Klienta przed każdym zagrożeniem oraz wykorzystać wszelkie perspektywy rozwoju i zwielokrotnienia zysków z jego działalności.

Dane kontaktowe

Gravis Legal Group Tomasz Sułkowski
ul. Kościelna 35
42-622 Świerklaniec
tel. 504264732
tel. 790 476 374
www.odszkodowania-windykacja.pl
biuro@odszkodowania-windykacja.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-05-11 09:53:46 | Ilość odsłon: 1228

Tagi