CASTLE Nieruchomości

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: wielkopolskie | Miejscowość: Poznań

Opis firmy CASTLE Nieruchomości

Szanowni Państwo!


Obserwując trendy panujące na rynku nieruchomości w Polsce, zauważyliśmy mocno zwiększoną podaż na rynku wtórnym (kilkanaście procent w stosunku do roku ubiegłego). Ciekawą sytuacją jest to, że pomimo dużej dysproporcji pomiędzy popytem a podażą, NIE spadły ceny nieruchomości.

Czym jest spowodowana taka sytuacja? Czy powodem jest znaczna zwyżka cen w 2007 roku? Czy może to, że wielu klientów dokonało zakupu nieruchomości w wysokich cenach? Czy może powodem jest wzrost kursu walut, co z kolei wpłynęło na zwiększenie wartości zaciągniętych kredytów hipotecznych? Jak wpłynąć na zmianę tych tendencji i uelastycznić rynek nieruchomości?
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na powyższe pytania.

Kontaktując się z naszym Agentem w sprawie wybranej nieruchomości, podajecie Państwo oferowaną przez Was cenę. Wszystkie zebrane propozycje cenowe przekażemy właścicielowi konkretnej nieruchomości. Po analizie ofert, podanych przez potencjalnych klientów kupujących, nastąpi ustalenie ceny sprzedaży, o której zostaniecie Państwo poinformowani.
Dzięki tej metodzie macie Państwo szansę uczestniczyć w kreowaniu rynku oraz kupić nieruchomość w zaproponowanej przez siebie cenie.

Zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Ul. Mostowa 30/6
60-854 Poznań
tel. : 61 852 52 96

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-05-06 13:38:51 | Ilość odsłon: 886

Tagi