Alpina Design

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy Alpina Design

Firma posiada profesjonalny park maszynowy, potencjał techniczno - ekonomiczny oraz niezbędne doświadczenie do realizacji stawianych jej zadań.
Specjalizujemy się przede wszystkim w opracowywaniu, produkcji oraz montażu ogrodów zimowych, oranżerii oraz nietypowych konstrukcji aluminiowych –szklanych dla budownictwa.
Dzięki ponad 15 letniemu doświadczeniu, współpracy z naszymi partnerami, możemy zagwarantować Państwu bardzo wysoki poziom techniczny wyrobów oraz należytą obsługę naszych Klientów.
Do Państwa dyspozycji pozostaje dział szkła wykonujący całoszklaną architekturę wnętrz i elewacji. W tym też zakresie jesteśmy także do dyspozycji naszych klientów.
W ramach grupy ALPINA realizujemy także nietypowe zadania w obiektach o podwyższonych parametrach akustycznych.
Chętnie współpracujemy także z jednostkami projektowymi służąc im pomocą w doborze detali oraz rozwiązań projektowo-wykonawczych w stosownych przez nas technologiach .
Nasze wyroby dostarczamy oraz montujemy na terenie całego kraju jak i za granicą (Anglia, Francja, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria, Holandia, Rosja, …)
Grupa "Alpina" dąży do wykonywania stawianych jej zadań z należytą starannością, posiada niezbędne doświadczenie do ich realizacji, znajduje się w sytuacji finansowej zapewniającej realizację przyjętego zamówienia.

Mając nadzieję na podjęcie stałej, obustronnie owocnej, współpracy pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Dane kontaktowe

"ALPINA " - SALON FIRMOWY
ul. Kościuszki 50
30-114 Kraków

Tel. (12) 427 56 54
Tel. 501 313 945
e-mail: info@alpina.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-04-29 13:48:18 | Ilość odsłon: 1042

Tagi