CDB BIUROSERWIS

katalog firm

Branża: Urządzenia biurowe | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy CDB BIUROSERWIS

Specyfiką naszej działalności jest wszechstronne zaopatrzenie biur w wszelkie artykuły niezbędne do ich funkcjonowania. Do usług każdego Klienta jest zespół handlowców. Jeden z nich jest zawsze gotów przyjechać do Państwa, ustalić dogodne warunki współpracy. Drugi - koordynator w biurze obsługi klienta - służy poradą przy wyborze odpowiedniego asortymentu, przyjmuje zamówienia telefoniczne, ustala warunki realizacji zamówień i dostaw.

Jako firma rodzinna uczestniczymy osobiście przy każdym zlecanym nam zadaniu gwarantując tym samym właściwą jakość świadczonych usług. Łączymy doświadczenie i tradycję z młodością i innowacyjnością;
Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam zrozumieć i zaspokoić indywidualne potrzeby Klientów. Innowacyjność sprawia, że jesteśmy otwarci na nowe trendy rynkowe, dlatego nie ogranicza nas katalog. Oprócz standardowych artykułów biurowych w dobrych cenach proponujemy minimalizację kosztów związanych z prowadzeniem biur, poprzez ograniczenie liczby dostawców oraz minimalizacje kosztów związanych z wyjazdami pracowników po zakupy. U nas neologizm " BIUROSERWIS" nabiera realnego wymiaru.

Dane kontaktowe

CDB BIUROSERWIS
50 - 506 Wrocław
ul.Piękna 74
tel 71 333 20 91 do 95
lub kom. 502 535 124
cdb@cdbbiuroserwis.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-04-24 19:52:59 | Ilość odsłon: 1195

Tagi