Codernity

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Codernity

Dobry zespół, to dobry produkt

Lubimy rozmawiać. Umiemy słuchać i doradzać. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Dlatego chcemy dokładnie poznać jego wymagania w stosunku do realizowanego projektu.

Tworzymy zgrany zespół, uzupełniając się w wielu płaszczyznach, nie tylko informatycznych.

Pasja i zaangażowanie

Kochamy to, co robimy. Dlatego nasi Klienci mają pewność, że wszystko co dla nich tworzymy, powstaje z ogromną pasją i zaangażowaniem.


Stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności, aby podążać za szybko rozwijającym sie rynkiem i technologiami. Lubimy eksperymentować, próbując wycisnąć z tworzonego oprogramowania maksymalną wydajność przy zachowaniu niezawodności jego działania.

Wiedza, doświadczenie

Każdy z nas, to osobna historia. Jednak łączy nas wspólne zamiłowanie do tworzenia. Oprócz gruntownego wykształcenia informatycznego oraz certyfikatów poświadczających nasze umiejętności, posiadamy bogate doświadczenie w pracy przy dużych projektach m.in. dla firm z sektora bankowego i motoryzacyjnego.

Dobrze znamy swoją branżę i wiemy, że kluczem do sukcesu jest tworzenie oprogramowania wyłącznie wysokiej jakości i dotrzymywanie założonych terminów.

Dane kontaktowe

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
tel. +48 71 70 70 934
fax. +48 71 70 70 935

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-04-21 09:10:25 | Ilość odsłon: 1095

Tagi