Uniquesoft Complex IT Solutions Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Komputery | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Szczecin

Opis firmy Uniquesoft Complex IT Solutions Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą oferującą usługi w zakresie wytwarzania oraz wdrażania kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm.

Zajmujemy się:
- wytwarzaniem kompletnych rozwiązań korporacyjnych składających się z wielu systemów układanych pod wymagania klienta
- wytwarzaniem aplikacji biznesowych dokładnie dopasowanych do potrzeb klienta
- integracją różnych systemów informatycznych nie współpracujących ze sobą na zadowalającym poziomie a istniejących już w firmie
- analizą i optymalizacją powolnie działających baz danych z których korzystają Państwa programy
- budowaniem pełnej infrastruktury informatycznej firmy, włączając w to konfigurację serwerów, planowe rozmieszczenie stacji roboczych a także rozmieszczenie okablowania i konfigurację urządzeń sieciowych
- wnikliwą analizą potrzeb i możliwości informatyzacji procesów w firmie w celu podniesienia ich wydajności i ograniczenia kosztów
- doradztwem informatycznym

Systemami, które wytwarzamy są:
- serwisy / aplikacje internetowe lub intranetowe (nie wymagają instalacji, działają z poziomu przeglądarki internetowej)
- aplikacje komputerowe (standardowe programy okienkowe)
- aplikacje działające na urządzeniach typu PocketPC lub Smartphone w środowisku Windows Mobile
- systemy korzystające z interfejsów SAP
- systemy korporacyjne (jako połączenie wszystkich wyżej wymienionych)

Dlaczego my:
- rozszerzalność - budowane przez nas systemy są otwarte na rozbudowę w przyszłości. Pozwala to na rozszerzanie systemu równolegle do rozwoju Państwa firmy, bez ponoszenia wysokich kosztów wytworzenia nowego rozwiązania oraz strat wynikających np. z konieczności przeszkolenia pracowników.
- gwarancja - wszystkie wytwarzane przez nas aplikacje są objęte pakietem gwarancyjnym. Oznacza to, że w ustalonym okresie zobowiązujemy się do bezpłatnego usunięcia wszelkich ewentualnych błędów wykrytych w naszych aplikacjach.
- przyszłość - technologiami, w których tworzymy oprogramowanie są między innymi najnowsze rozwiązania firmy Microsoft takie jak .Net 2010, ASP .Net 3.5 (MVC), MS SQL Server 2008 gwarantujące nie tylko pełne wsparcie ze strony MS ale również nowe możliwości i lepszą wydajność. Na życzenie klienta stosujemy również technologie open-source.
- opieka - dla nas klient jest tak samo ważny przed jak i po przekazaniu systemu. Jesteśmy otwarci na jego dalsze potrzeby, przyszłościowy rozwój projektu czy prowadzenie szkoleń pracowników.
- migracja danych - wiemy jak jest to istotne, dlatego tam gdzie to możliwe zapewniamy przeniesienie danych z Państwa starej aplikacji do nowo wytworzonego systemu.
- zaplecze technologiczne - współpraca z innymi jednostkami IT, m.in. Wydzialem Informatyki ZUT oraz Szczecińskim Parkiem Naukowo - Technologicznym (SPNT). Dostęp do wysoko wykfalifikowanych spajlistów naszych partnerów pozwala nam zaproponować jeszcze szerszy zakres rozwiązań oraz stosowanych technologii, tak aby jak najlepiej dopasować się do profilu potrzeb naszych klientów.
- kompleksowość - nie pozostawiamy pustych miejsc, nasze systemy w pełni pokrywają Państwa potrzeby i maksymalizują wydajność i niezawodność w Państwa firmie. Ponadto w przypadku braku odpowiedniej infrastruktury sieciowej tworzymy nową / rozszerzamy istniejącą, wraz z konfiguracją urządzeń sieciowych i serwerów. Płacą Państwo za w pełni skonfigurowany i gotowy do użycia system.
- elastyczność - rozumiemy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw. Dopasowujemy się do klienta, gdyż jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z zapytania ofertowego. Nasza propozycja z uwagi na aktualny dynamiczny rozwój naszej firmy będzie na pewno korzystna.

Uniquesoft Complex IT Solutions Sp. z o.o.
www.uniquesoft.eu
uniquesoft@uniquesoft.eu

Dane kontaktowe

Uniquesoft Complex IT Solutions Sp. z o.o.
www.uniquesoft.eu
uniquesoft@uniquesoft.eu
tel: 91 886 96 54, 514202822

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-04-14 15:44:28 | Ilość odsłon: 1042

Tagi