Babyloon Studio Industry

katalog firm

Branża: Agencje reklamowe | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Babyloon Studio Industry

Babyloon Studio Industry istnieje od 1998 roku. Od momentu powstania jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży filmowo - telewizyjnej. Nasz zespół tworzą zdolni i kreatywni ludzie z wieloletnim doświadczeniem.

Specjalizujemy się w produkcji animacji komputerowych na potrzeby reklam TV i filmu w technologii 2D i 3D. Wykonujemy wszelkie efekty specjalne, w tym również łączenia elementów filmowych z animacją. Naszą specjalnością są czołówki, dżingle, wszelkiego rodzaju oprawy multimedialne, wizualizacje procesów produkcyjnych, produkcja filmów promocyjnych i instruktażowych. Naszym dziełem są także prezentacje multimedialne. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie produkcji reklam telewizyjnych, promocji firm, technologii i regionów.

Babyloon Studio Industry posiada pełne zaplecze realizacyjne i sprzętowe. Zgrany i oddany zespół jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Prowadzimy kompleksową obsługę Klienta poprzez pisanie scenariuszy, wykonywanie storyboardów i animatików, realizację wraz z wykonaniem kopii emisyjnych TV, posprodukcję, mastering etc.

Dane kontaktowe

Babyloon Studio Industry
ul. Karkonoska 10 (kompleks radiowo-telewizyjny)
53-015 Wrocław

+48 691 84 83 82
studio@babyloon.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-04-14 01:24:02 | Ilość odsłon: 1359

Tagi