BlackCat Tonery

katalog firm

Branża: Komputery | Województwo: lubelskie | Miejscowość: Lublin

Opis firmy BlackCat Tonery

Jesteśmy producentem tonerów do drukarek laserowych marki BlackCat. Nasze Tonery do drukarek laserowych to połączenie jakości, wydajności i oszczędności.
Firma oferuje najlepsze tonery do drukarek w bardzo korzystnych cenach.
Tonery marki BlackCat pozwalają drukować nawet o 50 % taniej. Wszystko to efekt zwiększonej o 25 % wydajności i średnio o 30 % niższej ceny w stosunku do produktów producentów drukarek. Kasety z tonerem, są w pełni kompatybilne z produktami zalecanymi przez producentów drukarek laserowych. Tonery firmy BlackCat to produkt ekologiczny, do wytworzenia, którego wykorzystano elementy obudowy oryginalnej kasety, fabrycznie nowe podzespoły drukujące oraz najwyższej jakości proszek drukujący.
Mamy największą gamę kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych.
Znajdziesz u nas kasetki do starych maszyn do pisania jak i tonery i atramenty do najnowszych drukarek.
Charakteryzuje nas rzetelność, profesjonalizm i fachowość. Nasi Klienci traktowani są w indywidualny sposób, a ich potrzeby realizowane są z najwyższą starannością.
Gwarantujemy terminowe i szybkie dostawy zakupionych materiałów dzięki współpracy z wiodącymi firmami kurierskimi. Nasza oferta produktowa poszerzana jest z dnia na dzień, tak, aby nasi Klienci zawsze otrzymywali to, czego potrzebują.

Dane kontaktowe

Lublin
Ulica: Kawaleryjska 6 lok. 62
Woj.lubelskie
Kod Pocztowy:20-552
Rzeszów
Ulica: ul. Warszawska 16 lok 37
Kod Pocztowy:35-205
Telefon: 17-852-13-33

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-04-11 20:09:23 | Ilość odsłon: 1020

Tagi