Alkor Trade Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Józefów

Opis firmy Alkor Trade Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością

.:. KIM JESTEŚMY? .:.

Uczestniczymy w dofinasowaniu firm i dokapitalizowaniu spółek w zamian za udziały lub akcje. Horyzont inwestycyjny jest uzależniony od danego projektu i waha się od jednego do dwunastu miesięcy. Najpopularniejszym wyjściem z inwestycji jest debiut firmy na rynku alternatywnym New Connect lub odsprzedaż udziałów inwestorowi branżowemu. Korzystamy także z proponowanych nam ofert prywatnych objęcia akcji w ramach private placement (IPO oraz pre-IPO). Stopa zwrotu z inwestycji potrafi osiągąć poziom powyżej 50 proc. w skali kilku miesięcy.

Wszyscy wspólnicy Alkor Trade Sp. z o.o. działają na rzecz wzrostu jej wartości. Każdemu z nas zależy na jak najlepszych wynikach, które będą miały przełożenie na przyszłą wycenę udziałów / akcji. Każdy z udziałowców związany jest ze spółką kapitałowo i ma wpływ na jej rozwój i strategię.

.:. CI PROPONUJEMY? .:.

Udziały w spółce Alkor Trade Sp. z o.o. po cenie nominalnej! Jeśli chcesz i wyrażasz taką chęć, to możesz aktywnie uczestniczyć w życiu firmy i podejmowanych decyzjach. Z drugiej strony możesz jedynie sprawować czynności kontrolne, jakie przysługują z mocy KSH każdemu udziałowcowi spółki. Niezależnie od przyjętego rozwiązania, każdy z udziałowców otrzymuje wypracowany zysk w formie dywidendy. W przyjętej strategii rozwoju Alkor Trade Sp. z o.o. zostanie przekształcona w spółkę akcyjną, co poprzedzi emisja akcji w ramach oferty pre-IPO. Docelowo zaś przeprowadzona będzie emisja akcji w ramach IPO celem debiutu na rynku alternatywnym New Conenct.

Dane kontaktowe

kontakt@alkortrade.biz
www.alkortrade.biz

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-04-11 14:09:44 | Ilość odsłon: 1137

Tagi