Helpdesk Center

katalog firm

Branża: Komputery | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Helpdesk Center

Pogotowie komputerowe

Nasze pogotowie komputerowe działa na terenie miasta Warszawa. Serwis komputerowy obsługuje również okoliczne miejscowości. W ramach obsługi informatycznej służy pomocą zawsze wtedy, kiedy komputer odmówi posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie bo zazwyczaj właśnie wtedy potrzebujemy wykonać najbardziej pilną pracę, lub skorzystać z danych znajdujących się na dysku naszego komputera.
Zadzwoń do nas i dowiedz się jak szybko możemy być u Ciebie.

Firma informatyczna - outsourcing IT

Outsourcing informatyczny w skrócie Outsourcing IT to wykorzystywanie zasobów i usług zewnętrznych firm informatycznych, które taniej i efektywniej zrealizują szereg zadań IT niż robiłoby się to we własnym zakresie. Outsourcing usług informatycznych to prace związane z bieżącą administracją sprzętowych i programowych zasobów informatycznych w celu zwiększenia skuteczności i efektywności z prowadzonej działalności. Główne argumenty przemawiające za outsourcingiem to: redukcja kosztów, dostęp do specjalistycznej wiedzy, oszczędność czasu i zasobów ludzkich co doceniają szczególnie małe i średnie firmy.

Obsługujemy na terenie Warszawy i okolic małe i średnie przedsiębiorstwa. W praktyce outsourcing informatyczny może dotyczyć zarówno pełnej obsługi, jak również tylko wybranych przedmiotów lub procesów. Takie podejście do problemu obsługi informatycznej firmy pomaga optymalnie organizować obsługę procesów biznesowych z ukierunkowaniem na zwiększenie efektywności biznesu oraz wzrost konkurencyjności względem konkurencji, ponieważ w praktyce lepiej jest firmie skupić się na swojej działalności, zwiększyć wydajność a informatykę powierzyć firmie informatycznej posiadającej doświadczenie i specjalistów niż robić to dalej we własnym zakresie.

Dane kontaktowe

Helpdesk Center
ul. Trzech Budrysów 25 m 34
02-381 Warszawa

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-04-05 13:45:22 | Ilość odsłon: 1282

Tagi