2.0 Web Solutions

katalog firm

Branża: Tworzenie stron internetowych | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy 2.0 Web Solutions

2.0 Web Solutions to pełen pakiet usług w obrębie projektów internetowych obejmujący design, development, hosting, konsulting oraz analizy..
Dostarczamy pełną paletę rozwiązań począwszy od małych/średnich projektów, a skończywszy na zaawansowanych systemach typu corporate websites, serwisach społecznościowych i wielojęzycznych stronach o zróżnicowanej strukturze praw dostępu.
Nasz znak rozpoznawczy to indywidualne podejście do każdego projektu, który jest opracowywany przez naszych ekspertów w oparciu o indywidualny budżet zleceniodawcy.
Planowanie, produkcja, hosting, modyfikacje, wsparcie/support oraz pełen zakres powiązanych ze sobą usług jak - Search Engine Optimization (SEO) i Search Engine Marketing (SEM). Wszystko to dostarcza nasz sprawny i dynamiczny zespół specjalistów.
Znakomitą większość naszych projektów zasila dopasowany CMS, oprogramowanie oparte na światowej klasy technologiach tj. Drupal oraz hostowane w bezpiecznym środowisku.

Nasi specjaliści pracowali do tej pory dla Chrysler Europe, Hewlett Packard, HousingCorp, Automotive PLC, Urzędu Komitetu Integracji Unii Europejskiej, Wirtualnej Polski, Kredytbanku, BZ WBK, T-matic, Blomedia, Nextweb Media, abcZdrowie.pl i wielu innych.

Dane kontaktowe

ul. Wróbla 51, 02-736 Warszawa Poland
phone: +48 22 389 6040
phone: +48 791 6666 41
e-mail: info@20websolutions.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-04-04 11:17:57 | Ilość odsłon: 1053

Tagi