OMi Design Olga Miller

katalog firm

Branża: Wyposażenie wnętrz | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Łódź

Opis firmy OMi Design Olga Miller

Projektowanie/aranżowanie/dekorowanie wnętrz
Współpraca obejmuje wspólne spotkania (MOBILNOŚĆ firmy zapewnia każdorazowy dojazd do klienta), inwentaryzację, projekt koncepcyjny, projekt wykonawczy, nadzór autorski. Może być również stosowana wybiórczo, tzn. tylko jedna lub kilka z wyżej wymienionych FORM.

Porady i konsultacje
Najbardziej elastyczna FORMA współpracy. Dostosowywana do aktualnych POTRZEB zamawiającego. Rozliczana za każdą godzinę.


Wspólne zakupy
Istnieje możliwość wspólnego wyboru elementów wyposażenia lub dekoracji bezpośrednio w sklepach branżowych. Opcja ta pozwala na znalezienie wspólnego mianownika dla KLIENTA, który może ocenić wybór pod względem estetycznym oraz dla DEKORATORA, który dba by zakupy pasowały do pierwotnego zamysłu i tworzyły spójną całość projektu.

Wizualizacja pomieszczeń
Jeśli masz POMYSŁ jak urządzić swoje mieszkanie, lub wiesz jakie elementy wyposażenia chciałbyś w nim umieścić, pomogę Ci wyobrazić sobie EFEKT końcowy. Na podstawie przesłanych przez Ciebie materiałów stworzę wizualizację pomieszczenia. Opcja ta pozwala uniknąć pewnych błędów aranżacyjnych, "realnie" spojrzeć na pomysły a także przybliża nas do naszych MARZEŃ.


Sprzedaż gotowych projektów
W zakładce "DO KUPIENIA" można się zapoznać z propozycjami zaaranżowania mieszkań lub konkretnych pomieszczeń. BAZA dostępnych aranżacji oparta jest na najczęściej występujących PLANACH lokali (w blokach) na osiedlach mieszkaniowych w ŁODZI. Podział uzależniony jest od metrażu i rozkładu obiektu.

Dane kontaktowe

Olga Miller
info@omidesign.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-31 23:06:35 | Ilość odsłon: 1025

Tagi