Pro Web Studio, oddział firmy P.P.H.U. Paczyński Jan Paczyński

katalog firm

Branża: Usługi internetowe | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy Pro Web Studio, oddział firmy P.P.H.U. Paczyński Jan Paczyński

Doświadczeni konsultanci

W pełni zdajemy sobie sprawę z tego, iż nie wszyscy muszą orientować się w gąszczu komputerowej terminologii oraz technicznych zagadnień - by jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania służymy fachową pomocą od pierwszej rozmowy, aż do pełnego zakończenia prac nad projektem. Nasi konsultanci są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie związane z branżą IT, wyjaśnić sposób funkcjonowania stron internetowych, pomóc w jak najlepszym doborze usług oraz od ręki dokonać pełnej wyceny usługi.

Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej pod adresem www.prowebstudio.pl

Najniższe ceny na rynku

Doceniamy fakt, iż nasi konkurenci wzorują się na firmach zachodnich, nie możemy jednak pozwolić na sztuczne windowanie cen usług w naszym sektorze. U nas każdy projekt jest wyceniany osobno, nie narzucamy stałych cenników, a ostateczny koszt usługi zawsze zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy wiele gotowych rozwiązań przygotowanych specjalnie na potrzeby zleceń niskobudżetowych - wdrożenie komercyjnych szablonów stron czy systemu zarządzania treścią może obniżyć koszt usługi nawet o 80%!

Zawsze blisko klienta

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie formalności, przedstawienie oferty, omówienie koncepcji projektu oraz rozmowy przygotowawcze odbywały się w siedzibie klienta. Nasz przedstawiciel handlowy zawsze przedstawi Państwu ofertę w dogodnym dla Państwa miejscu oraz terminie - to nic nie kosztuje.

Dane kontaktowe

tel. 504 142 878
e-mail: biuro@prowebstudio.pl
www.prowebstudio.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-27 23:57:15 | Ilość odsłon: 1173

Tagi