CAVER Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Bielsko

katalog firm

Branża: Biura rachunkowe | Województwo: śląskie | Miejscowość: Bielsko-Biała

Opis firmy CAVER Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Bielsko

Podstawowym celem biura rachunkowego CAVER Sp. z o.o. jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości. Świadcząc usługi na rzecz różnych podmiotów prowadząc działalność biura rachunkowego od 2003 roku, zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne sposoby współpracy z Klientem. Potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy, unikamy szablonowego podejścia do Klienta, co stanowi dla naszej firmy istotny atut. Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu. Szanując Państwa czas, bieżące kontakty ograniczamy do niezbędnego minimum, jednak zawsze służymy pomocą, a na życzenie Klienta również dojeżdżamy.
Proponujemy Państwu obsługę księgową w formie tradycyjnej odbierając dokumenty przez naszego pracownika z ustaloną częstotliwością lub Państwo osobiście dostarczają je do siedziby biura. Nowym rozwiązaniem i bardzo wygodnym proponowanym przez naszą firmę jest internetowe biuro rachunkowe.

Dane kontaktowe

W razie pytań dotyczących naszych produktów lub naszej firmy prosimy o kontakt elektroniczny, telefoniczny bądź drogą pocztową.

TEL / FAX: 33 488 88 14
TEL KOMÓRKOWY: 606 999 583

E-MAIL: biuro@caver.pl

ADRES:
CAVER SP. Z O.O.
UL. ZAPŁOCIE MAŁE 42 A
43-300 BIELSKO-BIAŁA

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-25 16:30:57 | Ilość odsłon: 1213

Tagi