Plata Wytwórnia Zniczy i Świec

katalog firm

Branża: Handel | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Wieliczka

Opis firmy Plata Wytwórnia Zniczy i Świec

Od 1991 roku jesteśmy producentem zniczy i lampionów ekologicznych w obudowach szklanych i plastikowych. Dzięki dużemu doświadczeniu i wysokiej jakości używanych surowców nasze produkty cieszą się bardzo dobrą opinią na rynku. Firma nasza została uhonorowana wieloma nagrodami i wyróżnieniami przyznawanymi najlepszym producentom w branży zniczowo-świecarskiej. W roku 2005 firma Plata otrzymała Certyfikat ISO 9001:2000. Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe wzory, a cała produkcja podlega surowej kontroli jakości.

Rozprowadzamy nasz towar wśród ponad 2 000 klientów w kraju i zagranicą, którymi są zarówno duże sieci handlowe, jak i mniejsze firmy działające w tej branży. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się takie nasze produkty jak:

* znicze
* lampiony
* parafina

Szeroka gama oferowanych zniczy i lampionów pozwoli Państwu dokonać odpowiedniego wyboru po konkrencyjnych cenach.

Dla stałych klientów proponujemy korzystne warunki sprzedaży, a przy większych zamówieniach dostarczamy towar własnym transportem.

Firma nasza jest również przedstawicielem czołowych polskich hut szkła i rafinerii, dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, magazynami pozwalającymi na obsługę logistyczną największych sieci handlowych oraz wieloletnim doświadczeniem.

Od niedawna prowadzimy sklep internetowy, który znajduje się pod adresem www.sklep.plata.pl

Dane kontaktowe

tel. 728 196 925
e-mail: sklep@plata.pl
sklep internetowy: www.sklep.plata.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-24 11:25:33 | Ilość odsłon: 1263

Tagi