CUBICA Piotr Sudoł

katalog firm

Branża: Meble | Województwo: zachodniopomorskie | Miejscowość: Szczecin

Opis firmy CUBICA Piotr Sudoł

Nasza firma już od ponad 10 lat specjalizuje się w tworzeniu całkowicie niepowtarzalnego środowiska pracy zarówno jeśli chodzi o klientów indywidualnych jak i instytucje użyteczności publicznej. Staramy się nadać wnętrzom naszych Klientów indywidualny charakter, maksymalnie wykorzystując ich potencjał. Jednocześnie dużo uwagi przywiązujemy do zachowania równowagi pomiędzy pięknem formy a komfortem użytkowania i funkcjonalnością.
Współpracujemy z renomowanymi producentami o ugruntowanej pozycji na rynku zarówno krajowym jak i europejskim, którzy poszukując nowych rozwiązań ciągle udoskonalają swoje produkty min. : Fabryka Mebli BALMA S.A., Biale- Meble, NOTI, Polmarco, PROFIm, NOWY STYL, Mohawk, Maltzahn, Gerflor, Forbo, Anker, itp.
CUBICA be designed jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem Fabryki Mebli BALMA S.A. na Pomorzu zachodnim oraz wyłącznym dystrybutorem wykładzin Hammer Taper w Polsce.
W 2008 roku zostaliśmy uhonorowani tytułem Top Partner przez Fabrykę PROFIm oraz tytułem Srebrnego Partnera przez fabrykę Nowy Styl.
Zdajemy sobie sprawę iż wysoka jakość produktów to połowa sukcesu. Do Państwa dyspozycji oddajemy utalentowanych, wysoce kompetentnych i rzetelnych specjalistów, którzy zajmą się wszystkim począwszy od doradztwa, aranżacji i wyceny poprzez montaż na zapewnieniu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego kończąc
Każde powierzone nam zadanie realizujemy z maksymalną dozą staranności , pasji i zaangażowaniem całego zespołu.

Dane kontaktowe

Ul. Św. Ducha 5A/5
70-205 Szczecin
Tel. 91-8-130-170
biuro@cubica.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-23 13:42:52 | Ilość odsłon: 1121

Tagi