Meble Stryków

katalog firm

Branża: Meble | Województwo: łódzkie | Miejscowość: Łódź

Opis firmy Meble Stryków

Firma nasza działa od 1991 roku. Specjalizujemy się w produkcji mebli do pracy. Przede wszystkim do laboratoriów, pomieszczeń biurowych, zapleczy socjalnych, recepcji, a także - gabinetów i sal konferencyjnych.
Oferujemy biurka, stanowiska komputerowe, stoły konferencyjne, szafy, szafki i regały, boksy kasowe, lady recepcyjne, a z mebli laboratoryjnych:c dygestoria, stoły przyścienne, wyspowe i wagowe, szafy na chemikalia, stanowiska do mycia, itd.
Produkujemy zarówno meble standardowe, jak też najbardziej nawet nietypowe - do celów specjalnych. Wśród naszych klientów są instytucje państwowe i urzędy administracji publicznej, wyższe uczelnie, placówki naukowo-badawcze, małe i wielkie przedsiębiorstwa, banki, jak również wiele osób prywatnych, które swoje stanowisko pracy musiały przygotować w domu.
Oprócz własnych w ofercie posiadamy też wyroby innych firm. Jesteśmy dostawcą krzeseł i foteli najlepszych polskich producentów. Dajemy możliwość wyboru...
Naszym celem nie jest ilość, lecz jakość; nie to, co podoba się wszystkim, ale to, czego szukacie właśnie Wy. Być może potrzebujecie coś wyjątkowego, najlepszego, niepowtarzalnego ... Postaramy się to dla Was zrobić.
Zapraszamy...

Dane kontaktowe

PPHU "PINEA"
95-002 Łagiewniki Nowe
ul. Okólna 42
pk@pinea.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-22 14:58:17 | Ilość odsłon: 1138

Tagi