P.H.U. CZECH-SERWIS

katalog firm

Branża: Motoryzacja | Województwo: warmińsko-mazurskie | Miejscowość: Olsztyn

Opis firmy P.H.U. CZECH-SERWIS

Oferta

- przeglądy

- przygotowywanie aut do rejestracji wraz z rejestracją

- mechanika w pełnym zakresie

- części mechaniczne i blacharskie

- elektromechanika i elektronika samochodowa

- komputerowa geometria kół

- wymiana i przechowalnia opon

- opony nowe i używane

- blacharstwo

- lakiernictwo

- odrestaurowywanie aut zabytkowych

- auta zastępcze – osobowe i dostawcze

- pomoc drogowa – holowanie aut – kraj i zagranica

- budowa, serwis i wynajem aut rajdowych

- kupno i sprzedaż aut

Dla klientów flotowych świadczymy bezpłatnie usługę nazywaną „DOOR TO DOOR”. Usługa ta jest wygodnym rozwiązaniem głównie dla kadry, która ceni swój czas. Po telefonicznym ustaleniu terminu naprawy pracownicy naszej firmy odbierają auto klienta spod wskazanego wcześniej adresu ( siedziba firmy, miejsce zamieszkania i inne ), przewożą je do serwisu a po wykonaniu naprawy odstawiają w miejsce wskazane przez klienta.

Kolejną ofertą skierowaną głównie do klienta flotowego jest priorytetowa obsługa aut. Auta firmowe obsługiwane są również poza godzinami pracy serwisu oraz poza kolejnością – po wcześniejszym ustaleniu terminu z pracownikiem warsztatu.

Nasza firma istnieje na rynku motoryzacyjnym od wielu lat. Dzięki temu posiadamy doświadczenie, które gwarantuje profesjonalne wykonanie usług oraz dobór najlepszych części do jej wykonania. Głównym atutem naszej działalności jest dobrze wyszkolona kadra mechaników specjalizująca się w obsłudze konkretnych marek samochodów.

Zajmujemy się naprawą wszystkich marek - jednakże naszą specjalizacją jest głównie naprawa aut marki Skoda, całej grupy VOLKSWAGENA do której zaliczają się takie auta jak AUDI, SEAT, VOLKSWAGEN.

W swojej ofercie oprócz napraw typowo mechanicznych takich jak naprawa elementów zawieszenia, systemów hamulcowych, naprawa skrzyń biegów, remonty silników i inne oferujemy również specjalistyczne naprawy elektromechaniczne i elektroniczne opierające się głównie na specjalistycznym sprzęcie do diagnostyki elektroniki , a przede wszystkim odpowiednio przygotowanej do tego celu kadrze.

Posiadamy również własną profesjonalnie wyposażoną lakiernie oraz blacharnie do napraw powypadkowych aut osobowych. Świadczymy w tym kierunku pełną pomoc w załatwianiu formalności związanych z kontaktem z ubezpieczalniami
i ich przedstawicielami. Rozliczamy szkody kosztorysowo jak i bezgotówkowo praktycznie z większością ubezpieczalni działających na polskim rynku. Posiadamy własną pomoc drogową, która może bez żadnych opłat ze strony klienta w obrębie Olsztyna przywieść auto z miejsca kolizji do serwisu. Zapewniamy na czas naprawy auta zastępcze.

Nasza firma jako wielki miłośnik motosportu. Pojawia się na trasach rajdowych
i wyścigowych, jako zawodnicy oraz obsługa aut podczas imprez sportowych. Zajmujemy się budową, przygotowywaniem i obsługą aut sportowych – robimy to
z wielka pasja i poświeceniem. Zaangażowanie i pełen profesjonalizm nie raz został doceniony przez doświadczonych zawodników oraz wielu młodych amatorów stawiających pierwsze kroki w motosporcie.

Dane kontaktowe

P.H.U. CZECH-SERWIS

10-900 Olsztyn

ul. Sprzętowa 4

tel. 89-532-09-40

kom. 502-180-754

kom. 503-045-991

www.CzechSerwis.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-21 15:33:55 | Ilość odsłon: 929

Tagi