Globing

katalog firm

Branża: Biura tłumaczeń | Województwo: śląskie | Miejscowość: Sosnowiec

Opis firmy Globing

Witamy na stronie internetowej biura tłumaczeń Globing.

Pragniemy Państwu zaoferować profesjonalne tłumaczenia polsko angielskie i angielsko polskie, przygotowywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy, którzy już od lat specjalizują się w tego typu pracach. Dzięki dobrodziejstwom Internetu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę tłumaczeniową firmom i osobom prywatnym w całym kraju i za granicą. Posiadamy zarówno odpowiednią wiedzę jak i doświadczenie, które pozwalają nam na zagwarantowanie doskonałej jakości. Jednocześnie szanujemy Państwa czas, dlatego też wszystkie prace wykonujemy w możliwie jak najkrótszym terminie i zawsze dotrzymujemy umówionych ram realizacji zlecenia. Istnieje możliwość wykonania ekspresowego tłumaczenia w weekend oraz wieczorem. Korzystamy także ze specjalistycznego oprogramowania, które pozwala nam na szybsze i bardziej sprawne wykonywanie powierzanych nam tłumaczeń.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak wielkim zaufaniem obdarzacie nas Państwo powierzając nam przekład określonych dokumentów. Dlatego też dbamy o poufność Państwa danych. Posiadamy m.in. wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem informacji, co dodatkowo podnosi komfort współpracy z nami.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. następujące rodzaje tłumaczeń:

Tłumaczenia pisemne zwykłe
Tłumaczenia pisemne specjalistyczne
Tłumaczenia pisemne przysięgłe
Tłumaczenia ustne zwykłe
Tłumaczenia ustne przysięgłe

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jednocześnie pragniemy Państwa również poinformować, że nasze biuro tłumaczeń prowadzi ekonomiczną politykę cenową, co sprawia, że możemy Państwu zaoferować tak konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

Dane kontaktowe

www.globing.pl
biuro@globing.pl
tel.: 601-590-477
ul. Czeladzka 27/3
41-205 Sosnowiec

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-17 13:39:21 | Ilość odsłon: 1224

Tagi