Yoka automotive

katalog firm

Branża: Sklepy internetowe | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Yoka automotive

Nasza firma zajmuje się sprzedażą części i akcesoriów do skuterów. Posiadamy bogaty asortyment produktów wysokiej jakości, który wciąż staramy się poszerzać. Pomimo tego, że stosunkowo niedawno rozpoczęliśmy swoją działalność, to jednak możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży motocyklowej. Chętnie pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt do Państwa środka transportu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się wciąż poszerzać naszą wiedzę na temat sprzedawanych produktów, by móc każdemu udzielić profesjonalnej, jasnej i zrozumiałej porady w zakresie oferowanych przez nas części.

Doświadczenie i profesjonalizm, to nie wszystko. Interesują nas wszelkie sporty motorowe włącznie z wyścigami skuterów. Naszym marzeniem jest rozpropagowanie skuterów jako codziennego środka transportu. Chcielibyśmy, aby cieszyły się taką popularnością jak we Francji, Włoszech czy też Hiszpanii.

Mamy nadzieję, że nasza pasja udzieli się również Państwu i zechcecie nam zaufać w kwestii sprzętu motorowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz czekamy na Państwa telefony i maile.

Dane kontaktowe

Yoka automotive
www.skuteromaniak.pl
www.customaniak.pl

tel. 797 126 959
tel/fax: 71 360 03 12

ul.Tarnogajska 5/9
50-512 Wrocław

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-16 11:12:48 | Ilość odsłon: 1145

Tagi