W&BS Doradztwo Personalne, Executive Search, firma rekrutacyjna

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy W&BS Doradztwo Personalne, Executive Search, firma rekrutacyjna

Specjalizujemy się zarówno w usługach z zakresu doradztwa personalnego, doradztwa organizacyjnego oraz employer branding (opis usług dostępny na naszej stronie www.wbspraca.pl).

Zrealizowaliśmy setki projektów rekrutacyjnych łącząc pracodawców z pracownikami. Dowodem naszej skuteczności są liczne referencje udzielone przez naszych Klientów (dostępne na naszej stronie www.wbspraca.pl).

Nasz zespół to specjaliści posiadający zarówno szeroką wiedzę z zakresu doradztwa personalnego jak i doskonałą znajomość branż/sektorów gospodarki. Oznacza to, że projekty rekrutacyjne są realizowane przez specjalistów znających realia danej branży. Podział na specjalizacje w ramach naszego zespołu konsultantów jest gwarancją sprawnego i rzetelnego przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Doradztwo personalne obejmuje takie usługi jak:
- Rekrutacja i selekcja
- Executive Search / Direct Search/ Headhunting
- Assessment Center (AC)
- Development Center (DC)
- Badania testowe

Doradztwo organizacyjne obejmuje konsultację w takim zakresie jak:
- Audyt personalny
- Modele kompetencyjne
- Oceny pracownicze
- Systemy motywacyjne
- Badanie satysfakcji pracowników
- Analiza wynagrodzeń
- Employer Branding

Rekrutujemy pracowników w następujących specjalizacjach: Kadra zarządzająca, Sprzedaż i marketing, Administracja biurowa, Budownictwo drogowe i mostowe, Budownictwo instalacyjne, Budownictwo kubaturowe, Inżynieria/Produkcja, Energetyka, IT oraz innych.

Program Partnerski:
Oferta dla nowych Klientów: Specjalnie dla naszych nowych Klientów przygotowaliśmy ofertę „Na Dobry Początek”. Koszt rekrutacji pierwszego profilu obniżamy o 10%. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z wieloma korzyściami, jakie wiążą się ze współpracą z nami.

Oferta dla stałych Klientów: Naszym obecnym Klientom, którzy stale powierzają nam rekrutacje pracowników, oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Dodatkowe korzyści wynikające z kontynuowania współpracy z nami to np.: obniżki cen na usługi rekrutacyjne, konsultacja aktualnych warunków zatrudnienia w danej branży, analiza profili zawodowych oraz ich dostępności na rynku pracy, itp.

Oferta rekrutacji grup pracowników: Dla Klientów powierzających nam rekrutację grupy pracowników mamy ofertę specjalną, która pozwala zaoszczędzić znacznie więcej, niż w przypadku pojedynczych rekrutacji.

Korzyści wynikające ze współpracy:
- Oszczędność czasu i środków finansowych angażowanych w proces rekrutacji,
- Prowadzenie rozmów wyłącznie z kandydatami spełniającymi wymogi danego stanowiska pracy,
- Rekrutacja jest powierzana profesjonalistom, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę, doświadczenie oraz sieć kontaktów w danej branży,
- Dostęp do najlepszych kandydatów na rynku pracy dzięki sprawdzonym i skutecznym metodom rekrutacji,
- Realizacja procesu rekrutacji w oparciu o zasadę „success fee”, co oznacza, że honorarium jest pobierane po efektywnym zakończeniu procesu rekrutacji,
- Okres gwarancyjny na każdego pracownika będący potwierdzeniem jakości naszych usług,
- Rekomendowanie wyłącznie kandydatów, którzy odpowiadają oczekiwaniom Klienta.

Dane kontaktowe

W&BS Rozwiązania Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
Mail kontaktowy dla firm:
info@wbspraca.pl
telefon: 12 398 4300

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-15 21:54:08 | Ilość odsłon: 1083

Tagi