SEEN Technologie Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Producenci | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy SEEN Technologie Sp. z o.o.

SEEN Technologie to firma innowacyjnych technologii, realizująca kompleksowo obiekty ochrony środowiska. Spółka od dwudziestu lat prowadzi działalność na rynku krajowym, a także za granicą, specjalizując się w zakresie technologii uzdatniania wody, wody, oczyszczania ścieków i gospodarki osadowej zarówno dla przedsiębiorstw komunalnych, energetyki i przemysłu. Jest jedną z najlepszych, a zarazem największych polskich firm inżynierskich. Spółka w pracy wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, pochodzące od stałych partnerów zagranicznych, jak również własne opracowania i patenty. SEEN Technologie jest beneficjentem wielu programów innowacyjnych współfinansowanych z Funduszy Europejskich.
Podmiot oferuje badania pilotażowe, eksploatację, projektowanie, montaż wraz z rozruchem, dostawy urządzeń oraz serwis.
Spółka posiada strukturę organizacyjną umożliwiającą nadzór nad wszystkimi procesu inwestycyjnego - od planowania, poprzez projektowanie, dostawę gotowych urządzeń technologicznych, organizację wykonawstwa aż do eksploatacji. Zespół serwisowy świadczący usługi w zakresie mechanicznym, instalacyjnym, automatycznym i elektronicznym, pozwala na realizację skomplikowanych przedsięwzięć dla wielu sektorów gospodarki i przemysłu. Zajmuje się także obróbką wód procesowych, realizując głównie projekty w sektorze przemysłu energetycznego, chemicznego i wydobywczego.
Od momentu powołania firma SEEN Technologie dostarczyła urządzenia dla około 800 klientów, wykonała i uruchomiła ponad 160 specjalistycznych instalacji głównie na stacjach uzdatniania wody pitnej i przemysłowej. Spółka przeprowadziła blisko 50 kompleksowych modernizacji obiektów i instalacji ochrony środowiska.
Zatrudnieni w firmie wysokiej klasy specjaliści od lat skutecznie łączą stosowanie nowoczesnych urządzeń i technologii z dbałością o środowisko.
Jesteśmy inżynierami dla środowiska. Inżynierami przyszłości.

Dane kontaktowe

SEEN Technologie sp. z o.o.
ul. Siennicka 29
04-394 Warszawa


tel: 22 460 88 99
fax: 22 460 88 90
e-mail: seen@seen.pl

www.seentechnologie.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-14 13:16:43 | Ilość odsłon: 1101

Tagi