Brookfield Partners sp. z o.o

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy Brookfield Partners sp. z o.o

Brookfield to zespół doświadczonych doradców, wyspecjalizowanych w sektorze nieruchomości komercyjnych. Dostarczamy kompletne rozwiązania biznesowe z obszarów doradztwa inwestycyjnego, badań i analizy rynku nieruchomości. Świadczymy usługi z zakresu wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, pozyskiwania gruntów, zarządzania nieruchomościami oraz ich wyceny. W Brookfield wierzymy, że wiedza i doświadczenie pozwalają dostarczać profesjonalne usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Konsultanci firmy Brookfield mają wieloletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych z branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego nasze usługi indywidualnie dostosowujemy do ich wymagań.

Wychodzimy naprzeciw najbardziej wymagającym klientom. Wyróżniamy się kompleksowym podejściem oferując pełen wachlarz usług. Brookfield to nie tylko najwyższej jakości usługi, to również nowoczesny i lojalny partner biznesowy.

Dane kontaktowe

tel. 22 243 04 88
e-mail info@brookfield.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-10 19:40:04 | Ilość odsłon: 1279

Tagi