ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA MODULO

katalog firm

Branża: Architektura | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA MODULO

Nasza firma została zarejestrowana w 1996 roku. Zajmujemy się projektowaniem nowych budynków, mamy również doświadczenie w realizacji projektów związanych z przebudową, remontem i zmianą sposobu użytkowania obiektów istniejących.

Nasz zespół to grupa doświadczonych projektantów wszystkich specjalności, posiadających uprawnienia do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi. Wykonujemy projekty wielobranżowe, obejmujące zarówno część budowlaną i instalacyjną samego obiektu jak również przyłącza i sieci zewnętrzne, drogi oraz zieleń.

Poza pracami projektowymi sporządzamy także inne opracowania – ekspertyzy techniczne, analizy opłacalności inwestycji, inwentaryzacje wielobranżowe budynków, również zabytkowych. Współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami, kosztorysantami, geologami i geodetami.

Na życzenie inwestora po otrzymaniu stosownego pełnomocnictwa jesteśmy w stanie w krótkim czasie przeprowadzić wszystkie sprawy urzędowe związane z realizacją inwestycji, do wydania pozwolenia na budowę włącznie.

Dane kontaktowe

ARCHITEKTONICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA MODULO
ul. Przyjaźni 66 lok. 12
53-030 Wrocław
Telefon:(71) 788 93 00
Faks:(71) 788 93 00

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-10 16:19:06 | Ilość odsłon: 1423

Tagi