STERN SERVICE Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wałbrzych

Opis firmy STERN SERVICE Sp. z o.o.

Naszą specjalnością jest montaż i demontaż rusztowań. Znani jesteśmy z podejmowania się prac trudnych, bardzo trudnych i „niewykonalnych”. Dla mniej doświadczonych rzecz jasna. Nasi pracownicy to najwyższej klasy specjaliści, dlatego możemy zaproponować współpracę w tych sytuacjach, w których nasza konkurencja, bojąc się ryzyka, mówi przysłowiowe: pass.

Wieże kościelne, montaże rusztowań wiszących to tradycyjnie wymagające dobrego przygotowania prace, które powinni wykonywać tylko bardzo doświadczeni monterzy. Działamy szybko i z przestrzeganiem najwyższych standardów bezpieczeństwa wykonania zlecenia i bezpieczeństwa pracy na gotowym rusztowaniu.

Osprzęt
Budowę konstrukcji wspieramy ofertą osprzętu do rusztowań. Znajdą Państwo w niej dźwigary, trawersy, konsole, siatki ochronne, plandeki oraz ogrodzenia budowlane.
Sprzedawać bezpieczeństwo

Wykonawstwo to pierwszy z filarów naszej firmy drugim to sprzedaż rusztowań ramowych. Proponujemy klientom zakup systemów Plettac SL 70 / SL 100. Zgodne z polskimi i europejskimi normami i standardami gwarantują bezpieczeństwo, wysoką jakość oraz komfort pracy na wysokości. Warto podkreślić, że posiadają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Zaletą, którą bardzo cenią klienci jest ich uniwersalizm. Prosta konstrukcja, szybki, bezproblemowy montaż i demontaż sprawia, że bardzo chętnie są kupowane.

Wystawianie świadectw charakterystyki energetycznej budynków zamyka naszą ofertę.

Dane kontaktowe

STERN SERVICE Sp. z o.o.
Wrocławska 101
58-306 Wałbrzych

certyfikaty@sternservice.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-08 14:40:59 | Ilość odsłon: 1369

Tagi