Elektrozłom Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Komputery | Województwo: śląskie | Miejscowość: Katowice

Opis firmy Elektrozłom Sp. z o.o.

Elektrozłom Sp. z o.o. Zakład Przetwarzania i Odzysku Odpadów Elektrycznych i Elektronicznych powstał w 2006r. w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa Recycling System Zakład Przetwarzania i Odzysku Odpadów Elektrycznych i Elektronicznych s.c. Elektrozłom kontynuuje działania zapoczątkowane przez Recycling System.

Od lat specjalizujemy się w zbiórce odpadów elektronicznych oraz ich zagospodarowaniu. Działamy zgodnie z najnowszymi dostępnymi technologiami oraz z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska i gospodarki odpadami w Polsce i w Unii Europejskiej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy wysoką jakość obsługi, prawidłowe i odpowiedzialne postępowanie z odpadami oraz technologię przetwarzania zapewniającą możliwie jak największy poziom odzysku i recyklingu.

Podstawą prawną prowadzenia naszej działalności jest zezwolenie na przetwarzanie, odzysk i zbieranie odpadów wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego oraz wpis do rejestru Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, magazynowe oraz sprzęt i urządzenia niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego wykonywania usług.

Jako nieliczni w kraju dysponujemy technologią pozwalającą na przetwarzanie monitorów i telewizorów włącznie z odzyskiem szkła kineskopowego spełniającą wszystkie niezbędne wymagania potwierdzone certyfikatami Unii Europejskiej odnośnie jakości i bezpieczeństwa pracy.

Zapraszamy do współpracy, gwarantując zarówno profesjonalną i solidną obsługę, jak rółnież korzystne ceny i dogodne warunki płatności.

Dane kontaktowe

tel. 0 801 000 619

mail. biuro@elektrozlom.pl

www.elektrozlom.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-08 13:07:58 | Ilość odsłon: 1143

Tagi