Visbud-Projekt

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Visbud-Projekt

Firma VISBUD-Projekt jest odpowiedzialna za wprowadzenie technologii, materiałów oraz organizację struktury handlowej firmy Heinrich Hahne GmbH & Co. KG, która funkcjonuje w branży chemii budowlanej od 1926 roku. Marka Hahne jako swoje hasło przewodnie wybrała specjalizację w systemach hydroizolacji – stąd też jedna z najszerszych ofert materiałów hydroizolacyjnych „Od piwnicy aż po dach”.
Firma oferuje aktualnie następujące systemy:

* Systemy ochrony przeciwwodnej i przeciwwilgociowej fundamentów IMBERAL – posiadamy również systemy, które można stosować w temperaturach do -5°C

* Systemy renowacji zawilgoconych piwnic INTRASIT

* Systemy renowacji balkonów i tarasów HADALAN

* Systemy renowacji i ochrony dachów DAKORIT

* Systemy ochrony podłóg i posadzek przemysłowych HADALAN/HADAPLAN

Służymy również kompleksowym doradztwem przy rozwiązywaniu problemów związanych z nieszczelnymi dachami, piwnicami, balkonami oraz tarasami, posiłkując się ponad 80-letnią tradycją i marką kojarzoną z niezawodnością i solidnością.

W swojej ofercie posiadamy również materiały włoskiej marki Ruredil, która specjalizuje się w wytwarzaniu produktów do betonu a także do naprawy i ochrony murów.Są to między innymi siatki z włókna węglowego osadzane w matrycy mineralnej oraz PBO do stabilizacji i wzmacniania konstrukcji murowych i żelbetowych, a także włókna kopolimerowe RX54 i RXF19 (zbrojenie rozproszone) do betonów stosowanych przede wszystkim na posadzki przemysłowe oraz w prefabrykacji.Asortyment poszerzają różnego rodzaju wysokogatunkowe zaprawy.

Dane kontaktowe

Visbud-Projekt 51-502 Wrocław, ul.Swojczycka 82

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-07 09:24:27 | Ilość odsłon: 1297

Tagi