InstalReporter

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Warszawa

Opis firmy InstalReporter

InstalReporter jest skierowany do specjalistów – projektantów, instalatorów, producentów, handlowców, pracowników działów technicznych.
Tematyka e-czasopisma: ogrzewanie, instalacje sanitarne, wentylacja, klimatyzacja, OZE, instalacje zewnętrzne, wspomaganie komputerowe, prawo.
Charakter publikacji: artykuły techniczne, prezentacje firmowe, praktyczne porady rynkowe, wywiady i sylwetki osób na stanowiskach kierowniczych, raporty i aktualności rynkowe, informacje o targach, konferencjach, szkoleniach…

Funkcjonalność InstalReportera
Czasopismo charakteryzuje się szeregiem cech pozwalających na wygodne korzystanie. Specjalna makieta ma formę czasopisma, ale jest dostosowana przede wszystkim do czytania na komputerze: pozioma, z odpowiednią czcionką, zapewnia płynne przejście ze strony na stronę. W czasopiśmie są również aktywne linki, umożliwiające uzyskanie więcej treści ze strony InstalReportera na dany temat, jak również ze źródła informacji.
Czasopismo daje możliwość archiwizacji poszczególnych numerów, ale nie tylko. Ze strony internetowej można również pobrać artykuły na konkretny temat, pozostający w sferze zainteresowań danego czytelnika.

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty InstalReportera.
Formularz na: http://instalreporter.pl/prenumerata/#formularz

Dane kontaktowe

ul. Uprawna 38, 02-967 Warszawa
tel. 22 40 399 04
tel. kom. 600 055 160
e-mail: redakcja@instalreporter.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-03-04 14:53:06 | Ilość odsłon: 1301

Tagi