Zajazd Ustronie

katalog firm

Branża: Noclegi | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Piaseczno

Opis firmy Zajazd Ustronie

Zajazd Ustronie jest małym acz bogato wyposażonym obiektem noclegowo-gastronomicznym położonym między szybko rozwijającym się przemysłowym Piasecznem oraz malowniczym i znanym ze swoich solanek Konstancinem. Nasze umiejscowienie, z dala od zgiełku miasta czy też hałasu głównych arterii, jest atrakcyjne zarówno dla osób poszukujących noclegu ze względów biznesowych (15 km od centrum Warszawy) jak też pragnących odpocząć i skorzystać z rekreacyjnej oferty regionu.

Posiadamy bazę noclegową składającą się z 20 pokoi 2,3,4-osobowych z samodzielnymi łazienkami oraz 5 pokoi wieloosobowych o niższym standardzie (łazienka na 2 pokoje). Do dyspozycji naszych Gości jest też stylowo urządzony Bar serwujący oprócz napojów alkoholowych także zimne oraz ciepłe posiłki. Obiekt nasz organizuje również małe (do 30 osób) uroczystości okolicznościowe a gdy pogoda pozwala Goście mogą skorzystać również ze stolików na wolnym powietrzu i ogrodu. Zajazd posiada prywatny, utwardzony parking na ok. 20 samochodów, bezpłatny i zamykany na noc.

Zajazd Ustronie od 20 lat świadczy swoje usługi i podwyższając standard oraz urozmaicając gamę swojej oferty pragnie sprostać wymaganiom swoich Gości. Gwarantujemy miła oraz fachowa obsługę, indywidualne podejście do klientów oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy.

tel.: 22 750 00 30
zajazd@zajazdustronie.com.pl
http://www.zajazdustronie.com.pl

Dane kontaktowe

Zajazd Ustronie
Elżbieta Siatkowska
Chylice, ul. Piaskowa 12A
05-510 Konstancin-Jeziorna
tel.: 22 750 00 30
zajazd@zajazdustronie.com.pl
http://www.zajazdustronie.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-02-28 12:26:29 | Ilość odsłon: 1117

Tagi