Portman

katalog firm

Branża: Nieruchomości | Województwo: mazowieckie | Miejscowość: Otwock

Opis firmy Portman

Agencja Nieruchomości Portman powstała z inicjatywy osób posiadających wieloletnie doświadczenie w Pośrednictwie w Obrocie Nieruchomościami, które umożliwiło wyeliminowanie wszelkich wad w prawidłowym prowadzenia biura.

Portman prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Otwocka i jego okolic, jak również Warszawy. Oferta biura obejmuje sprzedaż, najem/wynajem mieszkań, domów, działek, lokali usługowych i obiektów, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym.

Ze względu na komfort i satysfakcję Klientów zajmujemy się pośrednictwem w wyszukiwaniu nieruchomości, jak również wszelkimi formalnościami, niezbędnymi podczas transakcji. Troszczymy się o klientów od momentu podpisania umowy pośrednictwa aż do dnia przeniesienia własności. W tym czasie sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, pomagamy w uzyskaniu kredytu, uzgadniamy warunki zawarcia umowy i kompletujemy dokumenty. Rozstajemy się z naszymi klientami dopiero w dniu przekazania kluczy i spisania protokołów zdawczo odbiorczych.

Portman to zespół osób doświadczonych, nieustannie rozwijających się i podnoszących swoje kwalifikacje i umiejętności. Pracujemy w oparciu o nowoczesne programy, pozwalające na nieustanne udoskonalanie oferty i bieżące zapoznawanie się z potrzebami na rynku nieruchomości. Gwarantujemy także współpracę z doświadczonymi doradcami kredytowymi, oferując konsultacje w celu wybrania najkorzystniejszej oferty.
Działamy zgodnie z kodeksem etyki zawodowej pośrednika w obrocie. Ponadto jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji.
Nasze oferty znajdą Państwo na stronie: www.portman.nieruchomosci.pl

Dane kontaktowe

Otwock, ul. Kościelna 5
05-400

tel. stacjonarny: 22 788 55 65
tel. komórkowy: 510 445 484

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-02-17 11:27:31 | Ilość odsłon: 1109

Tagi