ELAN-ART Wyroby rękodzieła artystycznego

katalog firm

Branża: Producenci | Województwo: świętokrzyskie | Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

Opis firmy ELAN-ART Wyroby rękodzieła artystycznego

Jesteśmy wytwórcą wyrobów rękodzieła artystycznego wykonywanych z naturalnych materiałów /sznurka sizalowego, materiału jutowego/ w postaci:

- "BABY JAGI na MIOTLE"-wykonanej z grubej plecionki zakończonej spódnicą z rozplecionego i rozczesanego sznurka. Siedzi na miotle którą trzyma w dłoniach,na głowie posiada kolorową chustkę.

- "MYSZY KUCHARKI" -wykonanej z materiału jutowego wypełnionego elastycznym wypełniaczem na kształt grubej wąsatej myszy w okularach, o czarnych okrągłych oczkach i wielkich uszach.Ubrana w kolorową spódnicę z białymi falbaniastymi szelkami i fartuszek z łyżką w dłoni i biały kapelusz na głowie.

-"GRUBEGO CHOCHOŁA" -wykonanego z gęsto tkanego materiału jutowego, siedzącego na dwóch małych nóżkach, o wydatnym wielkim brzuchu z kolorową kokardą,niewielkiej głowie z wielkim nosem i wydatnymi uszami.Czarne niewielkie oczka i wydatne sumiaste wąsy oraz proste długie włosy wystające spod kapelusza nadają mu szelmowski wygląd.

Są to wyroby wykonane ręcznie a niepowtarzalnym i atrakcyjnym wyglądzie i różnej wielkości tak iż można z nich tworzyć całe "rodzinki" i kompozycje rodzajowe.

Uniwersalny charakter pozwala na traktowanie ich jako upominki z każdego regionu oraz podarunków na każdą okazję.


NISKA CENA JEDNOSTKOWA PRZY NIEKONWENCJONALNYM
WYGLĄDZIE JEST ATUTEM NASZYCH WYROBÓW.


Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy.

Dane kontaktowe

ELAN-ART
Oleksiak Elżbieta
26-110 Skarżysko-Kamienna
ul.Traugutta 21
E-mail: oleksiakela@gmail.com

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-02-16 22:27:01 | Ilość odsłon: 1174