Dolnośląska Agencja Gospodarcza Sp. z o.o. (D.A.G. Ltd)

katalog firm

Branża: Doradztwo | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Dolnośląska Agencja Gospodarcza Sp. z o.o. (D.A.G. Ltd)

Dolnośląska Agencja Gospodarcza Spółka z o.o. powstała w maju 2000 r. Spółka zajmuje się kompleksowym doradztwem gospodarczym i prawnym.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorstw działających w województwie dolnośląskim - choć nie tylko. W ramach świadczonych usług DAG specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, doradztwie strategicznym i finansowym oraz optymalizacji podatkowej. Eksperci spółki oferują ponadto sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, pomoc w prowadzeniu negocjacji.

Dolnośląska Agencja Gospodarcza specjalizuje się ponadto w pomocy w zakresie zakładania spółek (sporządzanie umów, rejestracja w KRS i innych urzędach), zarówno w Polsce, jak i za granicą, także w krajach stosujących preferencyjne systemy podatkowe (tzw. „raje podatkowe”). Rejestrujemy podmioty na Cyprze, w Szwajcarii, USA, Monako, Holandii, Luksemburgu, Liechtensteinie, a także na Kajmanach, Wyspach Kanałowych).

DAG świadczy także usługi w zakresie sporządzania analiz finansowych, biznes planów, wycen spółek, a także przeprowadzania fuzji i przejęć.

Dane kontaktowe

Dolnośląska Agencja Gospodarcza Spółka z o.o.
Pl. Teatralny 8
50-051 Wrocław
Tel. +48 (71) 793 7000
+48 (71) 793 7001
Fax +48 (71) 793 7002

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-02-14 15:45:48 | Ilość odsłon: 1269

Tagi