Dolnośclaskie Centrum Analizy Danych

katalog firm

Branża: Informatyka | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy Dolnośclaskie Centrum Analizy Danych

Za pomocą metod i technik analitycznych przekształcamy gromadzone dane w użyteczną wiedzę, ułatwiającą szybkie podejmowanie trafnych decyzji w bardzo wielu dziedzinach. Naszą ofertę również kierujemy do firm, instytucji oraz środowisk medyczno-farmaceutycznych.

Chcemy być postrzegani jako solidna i profesjonalna firma analityczna na Dolnym Śląsku specjalizująca się w dziedzinie biomedycznej, która sprosta obecnym potrzebom polskiego i europejskiego rynku.

W celu zapewnienia najwyższej jakości naszych usług, podczas realizacji projektów analitycznych korzystamy ze sprawdzonych metodologii (np. CRISP-M,SAS Methodology) pozwalających na odpowiednią koordynację prac analitycznych oraz klarowne dokumentownie uzyskanych wyników analiz. Dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi: zarówno konsulting merytoryczny dotyczący analiz danych, jak również usługi informatyczne, dzięki którym praktyczne stosowanie analizy danych i łatwe korzystanie z jej wyników staje się rzeczywistością. Zwracając się do nas ze swoimi potrzebami w zakresie analizy danych, macie Państwo pewność, że otrzymacie profesjonalną pomoc, której efektem jest rozwiązanie w pełni zaspokajające Państwa oczekiwania.

Dane kontaktowe

Piotr Krajewski
ul. Rogowska 4/12
54-440 Wroclaw
tel. +48 694 233 234

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-04-26 16:12:41 | Ilość odsłon: 1843