Meble WAJNERT - idealny ksztalt i piekno dla Ciebie

katalog firm

Branża: Meble | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Międzybórz

Opis firmy Meble WAJNERT - idealny ksztalt i piekno dla Ciebie

Meble WAJNERT to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w zakresie produkcji i sprzedaży mebli stanowiących wyposażenie mieszkań. Główna siedziba firmy znajduje się w Międzyborzu, a nasze salony firmowe można odwiedzić we Wrocławiu, Łodzi, Opolu, Ostrowie Wielkopolskim, Kutnie, Kaliszu, Katowicach, Bielsku-Białej oraz Międzyborzu. Posiadamy również sieć odbiorców hurtowych na terenie całej Polski. Spora część naszej produkcji wykonywana jest na eksport - nasze meble można zobaczyć w Holandii, Belgii, Irlandii, Niemczech, Anglii, Rosji czy Ukrainie.
Nasza firma to firma elastyczna i kreatywna, starająca się spełniać wymagania klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, dostosowując profil produkcji do potrzeb klienta. Od początku swej działalności firma systematycznie rozszerza asortyment swoich wyrobów. Dziś specjalizuje się głównie w produkcji mebli tapicerowanych, sypialni, mebli systemowych, meblościanek, zestawów młodzieżowych. Uzupełnieniem naszej oferty są ławy, stoliki, komody i pufy.

Produkowane przez nas meble są wysokiej jakości, spełniają normy jakościowe stosowane w Unii Europejskiej. Meble konstruowane są zgodnie z zasadami ergonomii oraz badane pod względem wytrzymałościowym, a materiały używane do produkcji posiadają certyfikaty jakościowe, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców w kraju jak i za granicą.

Dane kontaktowe


ul. Kolejowa 67
56-513 Miedzybórz
+48 62/ 786-97-10
+48 62/ 786-97-20
info@wajnert.com.pl
sekretariat@wajnert.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2006-04-26 10:48:17 | Ilość odsłon: 2512

Tagi