Chodzenie po rozżarzonych węglach

katalog firm

Branża: Organizacja imprez | Województwo: pomorskie | Miejscowość: Gdańsk

Opis firmy Chodzenie po rozżarzonych węglach

Od wielu lat zajmujemy się organizowaniem dla Państwa szkoleń, opartych na rytuale przejścia po rozżarzonych węglach. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa imprezę w dowolnym miejscu Polski. Zapewniamy bezpieczeństwo, profesjonalną obsługę i emocję, których nie zapomną Państwo do końca życia.

Naszą misją, jest udowodnić, że rzeczy z pozoru niemożliwe do wykonania mogą okazać się bardzo proste. Dotyczy to nie tylko rytuału przejścia po ogniu, ale także problemów naszego codziennego życia.

Cały spektakl przebiega przy akompaniamencie bębnów, z których płynie niesamowita, dynamiczna muzyka. Pokaz rozwija się, przeprowadzając odbiorcę przez dokładnie przygotowaną całość. Specjalnie dobrana muzyka, a wraz z nią odpowiednio przygotowane ćwiczenia ruchowe jak taniec, ćwiczenia sposobu poruszania się po „żarzącym się dywanie” wprowadzają uczestników w wyjątkowy nastrój i przygotowują technicznie na nadchodzący finał, gdzie wszyscy przechodzą po „czerwonej scenie” dając upust spontanicznej radości.

Dane kontaktowe

mail: biuro@wegle.com.pl
www.wegle.com.pl

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-02-04 09:48:21 | Ilość odsłon: 1048