CTM Galicja Sp. z o.o.

katalog firm

Branża: Sklepy internetowe | Województwo: małopolskie | Miejscowość: Kraków

Opis firmy CTM Galicja Sp. z o.o.

Sklep TwojeZakupy.com.pl stworzono by ułatwić Państwu codzienne zakupy. Niemal każdy z nas wie jak bardzo uciążliwym obowiązkiem jest codzienna wędrówka po sklepach. Najczęściej realizujemy nasze zakupy gdy zmęczeni wracamy po pracy do domu.

W takich chwilach brak nam zarówno cierpliwości jak i rozwagi. W efekcie często kupujemy nie to co chcieliśmy, gdyż w walce ze zmęczeniem i brakiem entuzjazmu zazwyczaj idziemy na kompromis.

Nasz sklep oferuje doskonałe rozwiązanie tego problemu. Dzięki nam można dokonywać przemyślanych zakupów w dowolnie wybranym miejscu i czasie, a także wygodnie odbierać je w pracy.

Umożliwiamy pracodawcom budowanie pozytywnego wizerunku swojej firmy przez zaspokajanie osobistych potrzeb zatrudnianych osób. Możliwość odbierania prywatnych zakupów w miejscu pracy oszczędza czas i energię, które mogą być wykorzystane przyjemniej i efektywniej niż na nużącą wędrówkę po sklepach. Właściciele przedsiębiorstw także skorzystają z naszej konkurencyjnej oferty nabywając, w korzystnych cenach, artykuły na bieżące potrzeby firmy. Zamówione produkty otrzymacie Państwo pod wskazany adres miejsca pracy w wybranych przez siebie godzinach. Oferujemy produkty spożywcze, chemię gospodarczą oraz artykuły papiernicze o najwyższej jakości i konkurencyjnych cenach.

Dbamy o wysoką jakość obsługi klienta oferując bezpłatne dostawy. Państwa zamówienia zrealizujemy na terenie województw: Małopolskiego, Świętokrzyskiego, Podkarpackiego, Śląskiego i Mazowieckiego.

Dane kontaktowe

CTM Galicja Sp. z o.o.
Al. 3 Maja 9/415, 30-062 Kraków

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-02-01 13:22:00 | Ilość odsłon: 1095

Tagi