GP People

katalog firm

Branża: Pośrednictwo pracy | Województwo: kujawsko-pomorskie | Miejscowość: Toruń

Opis firmy GP People

Marka GP People istnieje od 2002 roku. Firma skupia swoją działalność na oferowaniu przedsiębiorstwom innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność zatrudnienia i redukujących koszty. Oprócz znanych usług jak praca tymczasowa, rekrutacja personelu czy serwis ogłoszeń rekrutacyjnych wdrażamy swoje autorskie rozwiązania, pozwalające znacznie elastyczniej podchodzić do potrzeb Klientów. Opieramy się na doświadczeniach i wiedzy na temat rynku i potrzeb firm, jak również na zespole specjalistów, których kompetencje i zaangażowanie od 8 lat tworzy markę GP People.
Nasze doświadczenie to:

* ponad 200 zadowolonych Klientów w kraju i zagranicą
* ponad 5000 pracowników tymczasowych
* niemal 100% skuteczności w rekrutacjach stałych

Dbałość o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta, jak również determinacja, z jaką podchodzimy do zlecanych nam projektów przekładają się na sukcesy, które odnosimy w każdym z obszarów naszej działalności.

Posiadamy wszelkie wymagane prawem certyfikaty i uprawnienia do prowadzenia agencji zatrudnienia (certyfikat MGPiPS nr 572). Należymy również do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), największej w Polsce organizacji skupiającej agencje zatrudnienia, co obliguje nas do utrzymywania wysokich standardów etycznych i prawnych. Aktualnie jesteśmy również Członkiem Komisji Etyki w SAZ. Pracujemy również według wytyczonych przez SAZ Standardów Postępowania Członków Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Dane kontaktowe

GP People
ul.Mickiewicza 83a
87-100 Toruń
kontakt@gppeople.pl
tel. +48 56 65 104 70
fax +48 56 62 102 11

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-02-01 12:36:55 | Ilość odsłon: 1102

Tagi