TreflBud usługi budowlane

katalog firm

Branża: Budownictwo | Województwo: dolnośląskie | Miejscowość: Wrocław

Opis firmy TreflBud usługi budowlane

Kompleksowość naszych usług to bardzo korzystne rozwiązanie. Nie trezba już korzystać z usług kilku podwykonawców. My zajmiemy się wszystkim. Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo coś dla siebie i wkrótce nawiążemy owocną i satysfakcjonującą dla obu stron współpracę!
Naszą podstawową działalnością są kompleksowe usługi remontowo-budowlane przede wszystkim na terenie miasta Wrocław i województwa dolnośląskiego. Oferujemy prace wykończeniowe i budowlane mieszkań, domów, biur, lokali użytkowych i pozostałych obiektów. Wykonujemy kapitalne remonty elewacyjne oraz ocieplamy domy jednorodzinne.
Dostarczymy wszelkiego rodzaju materiały budowlane i wykończeniowe. Montujemy instalacje elektryczne i hydrauliczne, jak również instalacje białego montażu. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, produkty i narzędzia budowlane.
Pracownicy firmy TreflBud usługi budowlane zdobywali doświadczenie i praktykę na placach budowy całego kraju. Każdy projekt traktujemy bardzo indywidualnie i stawiamy sobie za punkt honoru wykonanie sumienne i zgodne z zasadami sztuki budowlanej!

Dane kontaktowe

0 71 34 88 246
0 604 289 888

Informacje o wpisie

Data dodania: 2011-02-01 11:59:24 | Ilość odsłon: 1281

Tagi